Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Serj Tankian vydá album so skladbami, ktoré boli určené pre System Of A Down

Spevák a frontman kapely System Of A Down odhalil, že bude vydávať sólový album rockových skladieb, ktoré boli pôvodne určené pre System Of A Down.

„Pôvodne som plánoval všetky skladby použiť pre album System Of A Down. S kapelou sme sa však nedohodli, pretože sme to videli inak. Rozhodol som sa preto album vydať pod svojim menom.“: prezradil Serj Tankian.

„Vždy som robil rockové skladby, ktoré som si ukladal do šuflíka a čakal na ten správny čas. Myslím si, že ten teraz prišiel a preto ich chcem vypustiť do sveta.“: dopĺňa spevák Serj Tankian.

Reklama

„Všetky nové skladby obsahujú klavír alebo syntetizátory, čo je trochu iné ako pri System of A Down, aj keď sme v niektorých skladbách tieto nástroje používali. Na albume budú vážne veci, ale nájde sa aj zopár vtipných textov. Bude tam aj skladba o mojom synovi.„: dodal na záver Serj Tankian.

Sopranistka Adriana Banásová vydáva svoj debutový album Desire

Nový sólový album by mal vyjsť koncom roka 2020. Kapela System of A Down vydala naposledy album v roku 2005, ktorý sa nachádzal na dvoch CD s názvami Mezmerize a Hypnotize.

Aj keď bola kapela System of A Down v štúdiu už viackrát, zatiaľ sa jej nepodarilo nahrať žiadny nový album. V roku 2018 sa System of A Down pokúšali pracovať na LP, ale stroskotalo to na rozdielych hudobných názoroch.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Coldplay zverejnili základné informácie k albumu formou ručne písaného odkazu na svojom instagramovom účte, zároveň sprístupnili trailer nazvaný Overtura, ktorý je kombináciou animovanej kozmickej cesty systémom...

Novinky zo sveta hudby

Iron Maiden pred niekoľkými dňami zverejnili novú pieseň The Writing On The Wall doplnenú úchvatným animovaným klipom. Ako priaznivci heavymetalovej legendy predpokladali, skladba je predzvesťou sedemnásteho...

Zaujímavosti

Po albume Vlčie maky – Podpoľanie prichádza druhý štúdiový album hudobného zoskupenia Vlčie maky. Na albume s horehronskými piesňami pracovali takmer dva roky. Na albume...

Zaujímavosti

Speváčka Lenny oslavuje výročie vydania svojho debutového albumu Hearts, ktorým prenikla medzi veľké domáce a zahraničné hudobné mená. Ako darček a poďakovanie fanúšikom pripravila jeho reedíciu a exkluzívny...