Novinky zo sveta hudby

Serj Tankian vydá album so skladbami, ktoré boli určené pre System Of A Down

Spevák a frontman kapely System Of A Down odhalil, že bude vydávať sólový album rockových skladieb, ktoré boli pôvodne určené pre System Of A Down.

“Pôvodne som plánoval všetky skladby použiť pre album System Of A Down. S kapelou sme sa však nedohodli, pretože sme to videli inak. Rozhodol som sa preto album vydať pod svojim menom.”: prezradil Serj Tankian.

“Vždy som robil rockové skladby, ktoré som si ukladal do šuflíka a čakal na ten správny čas. Myslím si, že ten teraz prišiel a preto ich chcem vypustiť do sveta.”: dopĺňa spevák Serj Tankian.

“Všetky nové skladby obsahujú klavír alebo syntetizátory, čo je trochu iné ako pri System of A Down, aj keď sme v niektorých skladbách tieto nástroje používali. Na albume budú vážne veci, ale nájde sa aj zopár vtipných textov. Bude tam aj skladba o mojom synovi.“: dodal na záver Serj Tankian.

Nový sólový album by mal vyjsť koncom roka 2020. Kapela System of A Down vydala naposledy album v roku 2005, ktorý sa nachádzal na dvoch CD s názvami Mezmerize a Hypnotize.

Aj keď bola kapela System of A Down v štúdiu už viackrát, zatiaľ sa jej nepodarilo nahrať žiadny nový album. V roku 2018 sa System of A Down pokúšali pracovať na LP, ale stroskotalo to na rozdielych hudobných názoroch.

To Top