Novinky zo sveta hudby

Shawn Mendes prichádza s dlho očakávaným benefičným koncertom

Shawn Mendes je len pár dní od vydania jeho sľubného štvrtého albumu. Nesie názov Wonder. Na jeho počesť predvedie benefičný koncert v priamom prenose pre svojich fanúšikov. Bude to neopakovateľná show, ktorú stojí za to vidieť. Sám spevák o tomto albume hovorí ako o naozaj špeciálnom.

Podujatie by sa malo uskutočniť 6. Decembra. Koncert sa volá Wonder: The Experience. Predstaví sa v ňom a hudba zo spomínaného albumu vrátane predtým vydanej titulnej skladby. Priamym prenosom je finále série American Express UNSTAGED do roku 2020 a finále Mendesovho Wonder Residencies, ktoré zahrňuje aj vystúpenie na The Tonight Show Starring Jimmy Fallon  a BBC Radio 1’s Live Lounge.

Okrem iného, na filmovej a seriálovej platforme spoločnosti Netflix, môžu fanúšikovia zhliadnuť aj jedinečný dokument z jeho dielne. Film sa zameriava na Shawnove svetové turné, ktoré zobrazuje spevákove zákulisie, jeho vzťahy, jeho doterajšiu kariéru aj to čo všetko ho v živote ešte čaká alebo to, čo by sám chcel dosiahnuť. Už teraz má milióny videní a je označovaný ako veľmi emotívny, inšpiratívny a vyjadrujúci skutočnú srdečnosť a pokoru.

Ak sa chcú fanúšikovia zapojiť do priameho prenosu koncertu, ľudia tak môžu zadarmo potvrdiť účasť na portáli – https://wondertheexperience.com/. Portál ponúka taktiež možnosť  prispieť nadácii Shawn Mendes Foundation, ktorá pomáha podpore a hlasom mladých vodcov zastupujúcich pozitívnu zmenu vo svete. Členovia klubu American Express si tiež môžu kúpiť exkluzívne balíčky lístkov so zákulisným obsahom, stretnúť sa a pozdraviť virtuálne skupiny, dostanú sa tak aj k inému exkluzívny tovaru a mnoho ďalším výhodám. Je to skvelé, pretože časť každého predaného balíka lístkov bude venovaná vyššie spomínanej nadácii.

Album oficiálne vychádza 4.decembra a na Slovensku si ho môžete zakúpiť v predpredaji vo všetkých slovenských kníhkupectvách a obchodoch s hudbou.

Autor: Michaela Chodelková

To Top