Novinky zo sveta hudby

Sia prezradila, že v roku 2019 vydá nový album!

Popová hviezda Sia poskytla fanúšikom informácie o tom, na čo sa budú môcť tešiť v roku 2019!

Speváčka Sia poskytla fanúšikom aktualizáciu svojich plánov na rok 2019 a jednému z fanúšikov na Twitteri odpovedala, že v budúcom roku vydá nový album.

Fanúšik jej na Štedrý deň napísal na Twitteri: “Prosím povedz mi, kedy sa dočkáme nových skladieb?”. Sia čoskoro odpísala: “V budúcom roku vydám nový album”. Týmto slovami určite potešila mnohých fanúšikov po celom svete.

Sia je austrálska speváčka a skladateľka. Svoju spevácku kariéru začala počas 90. rokov v acid jazzovej kapele Crisp v Adelaide. V roku 1997, keď sa kapela rozpadla, vydala svoj debutový štúdiový album s názvom OnlySee prostredníctvom Flavoured Records. Následne sa presťahovala do Londýna, kde pôsobila ako hlavná vokalistka skupiny Zero 7.

Jej hudba zahŕňa prvky hip-hopu, funku a soulu. V roku 2014 ju magazín BRW zaradil na 97. miesto zoznamu najbohatších austrálskych osobností mladších ako 40 rokov a odhadli jej majetok na 20 miliónov austrálskych dolárov. Jej hudba obdržala množstvo cien, vrátane ARIA Award a MTV Music Award.

To Top