Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Sima Martausová má krásnu novinku „Čaro obyčajných vecí“!

Sima Martausová predstavila novinku „Čaro obyčajných vecí“. Je o ľuďoch, ktorí ju ovplyvnili a ktorí majú pre ňu mimoriadne čaro. Zaujímavé je, že takmer všetci z nich dokonca účinkujú v jej novom klipe! Simini fanúšikovia tak majú jedinečnú príležitosť vidieť „obyčajných neobyčajných“ ľudí, ktorí prispeli k formovaniu jej očarujúcej osobnosti. Pieseň je netradičná aj v tom, že Simu po celý čas sprevádza saxofón. Vypočujte si novinku „Čaro obyčajných vecí“ a nenechajte si ujsť ani sériu vianočné koncertov, ktoré nazvala podľa tejto piesne! 

Sima Martausová každou jednou pesničkou ospevuje  krásu bežných radostí. Nový singel pokračuje v tomto trende a dokonca ho aj nazvala „Čaro obyčajných vecí“.

„Táto skladba vznikla po tom, čo som si pár dní v hlave akoby „premietala videoklip“, v ktorom som si pripomínala niektorých ľudí, ktorých som v živote stretla a zanechali vo mne istú stopu. Je teda o obyčajných ľuďoch, ktorí majú pre mňa neobyčajné čaro. Je o bežných krásnych veciach a momentoch. Práve tie sú totiž pre mňa tie najkrajšie,“ vraví Sima Martausová.

Pesnička je netradičná v rámci Siminej tvorby z viacerých dôvodov. Jedným z nich je i sprievod.

„Čo je pre mňa ešte zaujímavé pri tejto piesni je to, že počas celej skladby znie aj saxofón, na ktorý hrá saxofonista, môj kamarát Michal Žáček. Preto tú pieseň vnímam trošku aj ako taký duet mňa a jeho,“ dodáva s úsmevom Sima.

Pesnička už má aj invenčný videoklip. Nevystupujú v ňom žiadne celebrity, ale ľudia, ktorí sú pre Simu dôležití. 

„Do klipu som oslovila priamo tých ľudí, o ktorých som tú pieseň zložila. Už keď som ju skladala, tak som mala predstavu, že by sa mi páčilo, keby boli vo videoklipe reálni ľudia, o ktorých tá pieseň je. Podarilo sa mi prehovoriť skoro všetkých, akurát možno len jedna výnimka tam je, keď sme oslovili náhradníka,“ uzatvára Sima Martausová.

Sympatická hudobníčka v týchto dňoch chystá aj šnúru vianočných koncertov, ktorú nazvala podľa tejto novinky. Lístky si môžete zakúpiť v sieti Predpredaj.

Sima Martausová a jej „Čaro obyčajných vecí“

3.12.2018   Bratislava – Športová hala Pasienky
10.12.2018 Košice – Spoločenský pavilón
18.12.2018 Žilina – Tennis Point 

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Deviatu štúdiovú platňu predznamenali dva single. Pilotný Higher Power mal svetovú premiéru na medzinárodnej kozmickej stanici, kde si ho počas online prenosu prehral francúzsky astronaut Thomas...

Správy

Najväčšia hudobná udalosť roka! V Bratislave vystúpi spevák kultovej skupiny Rammstein! Charizmatický a neprehliadnuteľný Till Lindemann to roztočí 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne. V rámci...

Kapely

Šieste radový album kutnohorských hard-popových Vesper je na svete a nesie lakonicky názov VI. Kapela ho pripravovala viac ako rok a producentskú taktovku vzal...

Správy

Tri roky po poslednom titule vydanom spoločne so skupinou Romanika vydáva Ildikó Kali štúdiový album. Nesie názov Zlatá panna a mal by vyjsť 22.11. 21...

Reklama