Novinky zo sveta hudby

Sima Martausová prichádza s novým singlom Srdce nepokojné

Slovenská speváčka Sima Martausová pred pár minútami predstavila svoju novú skladbu s názvom Srdce nepokojné, ktorá rozveselí aj roztancuje. Simav novinke vyjadruje túžbu po vnútornom pokoji.

Text aj hudbu si už tradične napísala Sima Martausová sama a nový singel je predzvesťou pripravovaného albumu, na ktorom momentálne speváčka usilovne pracuje. V novej skladbe môžete počuť aj dychovú sekciu, ktorej aranžmány napísal skladateľ a inštrumentalista Adrián Harvan.

“Piesňou vyjadrujem túžbu po pokoji, ktorý zažívam nie len keď tvorím a hrám, ale aj keď som len tak v tichu…Túžbu po pokoji, ktorý cítim nie len keď vystúpim na vrchol štítu, ale aj keď schádzam dolu, alebo keď musím výstup niekedy kvôli okolnostiam vzdať. Takýto pokoj mám v podstate vo svojich rukách a prinášajú mi ho správne nastavené hranice a zdravá miera vo všetkom.”: hovorí o novej skladbe autorka a speváčka Sima Martausová.

Na nahrávke a v klipe počuť aj vidieť talentovaného Daniela Špinera na klavíri, okrem ktorého sa na nahrávaní piesne podieľal na bicie Igor “Ajdži” Sabo a basgitarista Michal Šelep. Ako hudobný producent do skladby vstúpil Randy Gnepa a dychy nahrala štvorica Ľudmila Šestáková, Martin Židek, Peter Sandanus a Martin Oboňa. 

To Top