Koncerty

Na Sinema Šou 2017 vystúpi aj reggae-man ROCKY LEON z USA!

Po roku je tu opäť zimný alternatívny festival SINEMA ŠOU, ktorý sa koná každoročne 26.decembra v meste Vráble v kine Tatra so začiatkom o 19:00 hodine za cenu 5 €!

26.12.2017 zažijú návštevníci malého zimného alternatívneho festivalu SINEMA ŠOU v meste VRÁBLE neďaleko Nitry jedinečnú one-man show so zmesou rocku, reggae, hip-hopu a ska v podaní večne pozitívne naladeného chlapíka s gitarou, ukulele a sadou loopingových mašiniek. ROCKY LEON sa narodil rakúskej mame a brazílskemu otcovi v americkom San Franciscu v roku 1985.

Celé detstvo žil striedavo medzi Kaliforniou a Rakúskom, kde aj vyštudoval. Do dnešného dňa má na konte tri albumy: Awesome! XD, Quit Your Whining a najnovší In The Flow. Jeho najpopulárnejšie viral video “Quit Your Whining” obletelo celý svet s viac ako 1,5 miliónom zhliadnutí na youtube. Z vystúpení Rockyho Leona sála neskutočná energia a svojím optimizmom vždy nakazí celé publikum. Preto neváhajte ani vy a navštívte túto akciu každoročne plnú dobrej nálady.

Ďaľšou kapelou sú PÁNI ČASU, ktorí pochádzajú z Nitry a ich názov napovedá, že keď ide o hudbu, radi sa v čase vracajú. Ich repertoár by sa dal zadeliť do troch hlavných oblastí: svojsky spracované slovenské tradičné piesne, stredoveké melódie a keltský folk.

Na Sinema Šou vystúpi aj mladá kapela NO BRAKE, ktorá pochádza z východu no stihla toho už pomerne dosť. Boli nominovaní na Radio_Head Awards v kategórii Nováčik roka, na Tootoot Top Fan Band boli talentom roka 2016, hrali napríklad na festivaloch ako Colours of Ostrava či Pohoda i na medzinárodnej súťaži kapiel v poľskom Chelmstoku, kde obsadili tretie miesto.

Ďalší tohtoročný zahraničný hosť dorazí od našich západných susedov a poteší hlavne všetkých tancuchtivých návštevníkov. Kapela FUNKY CHICKEN z Brna síce pôsobí na hudobnej scéne len od roku 2014 no zahrala si už na mnohých klubových i festivalových pódiach v celej Českej republike.

Do programu sa dostáva ďalšia kapelka z neďalekej Nitry, má názov TRY a pôsobí v nej aj náš kamarát, bývalý vrábelčan, gitarista Miro Hrušovský. Zostavu ďalej dopĺňajú títo páni: Johny Ločaj – spev, Peter Orel – gitara, Mišo Gaj- basgitara a Jany Sivák – bicie. TRY ponúkajú energickú hudbu plnú dravých rockových riffov so striedaním rytmov, stúpajúcimi náladami v spojení so silnými refrénami s výraznou melodikou. Tešíme sa na ich premiéru na našej akcii.

Ak máte radi dobrú hudbu, tento ročník Sinema Šou si určite nenechajte ujsť! Udalosť nájdete na Facebooku!

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.