Koncerty

Na Sinema Šou 2017 vystúpi aj reggae-man ROCKY LEON z USA!

Po roku je tu opäť zimný alternatívny festival SINEMA ŠOU, ktorý sa koná každoročne 26.decembra v meste Vráble v kine Tatra so začiatkom o 19:00 hodine za cenu 5 €!

26.12.2017 zažijú návštevníci malého zimného alternatívneho festivalu SINEMA ŠOU v meste VRÁBLE neďaleko Nitry jedinečnú one-man show so zmesou rocku, reggae, hip-hopu a ska v podaní večne pozitívne naladeného chlapíka s gitarou, ukulele a sadou loopingových mašiniek. ROCKY LEON sa narodil rakúskej mame a brazílskemu otcovi v americkom San Franciscu v roku 1985.

Celé detstvo žil striedavo medzi Kaliforniou a Rakúskom, kde aj vyštudoval. Do dnešného dňa má na konte tri albumy: Awesome! XD, Quit Your Whining a najnovší In The Flow. Jeho najpopulárnejšie viral video “Quit Your Whining” obletelo celý svet s viac ako 1,5 miliónom zhliadnutí na youtube. Z vystúpení Rockyho Leona sála neskutočná energia a svojím optimizmom vždy nakazí celé publikum. Preto neváhajte ani vy a navštívte túto akciu každoročne plnú dobrej nálady.

Ďaľšou kapelou sú PÁNI ČASU, ktorí pochádzajú z Nitry a ich názov napovedá, že keď ide o hudbu, radi sa v čase vracajú. Ich repertoár by sa dal zadeliť do troch hlavných oblastí: svojsky spracované slovenské tradičné piesne, stredoveké melódie a keltský folk.

Na Sinema Šou vystúpi aj mladá kapela NO BRAKE, ktorá pochádza z východu no stihla toho už pomerne dosť. Boli nominovaní na Radio_Head Awards v kategórii Nováčik roka, na Tootoot Top Fan Band boli talentom roka 2016, hrali napríklad na festivaloch ako Colours of Ostrava či Pohoda i na medzinárodnej súťaži kapiel v poľskom Chelmstoku, kde obsadili tretie miesto.

Ďalší tohtoročný zahraničný hosť dorazí od našich západných susedov a poteší hlavne všetkých tancuchtivých návštevníkov. Kapela FUNKY CHICKEN z Brna síce pôsobí na hudobnej scéne len od roku 2014 no zahrala si už na mnohých klubových i festivalových pódiach v celej Českej republike.

Do programu sa dostáva ďalšia kapelka z neďalekej Nitry, má názov TRY a pôsobí v nej aj náš kamarát, bývalý vrábelčan, gitarista Miro Hrušovský. Zostavu ďalej dopĺňajú títo páni: Johny Ločaj – spev, Peter Orel – gitara, Mišo Gaj- basgitara a Jany Sivák – bicie. TRY ponúkajú energickú hudbu plnú dravých rockových riffov so striedaním rytmov, stúpajúcimi náladami v spojení so silnými refrénami s výraznou melodikou. Tešíme sa na ich premiéru na našej akcii.

Ak máte radi dobrú hudbu, tento ročník Sinema Šou si určite nenechajte ujsť! Udalosť nájdete na Facebooku!

To Top