Novinky zo sveta hudby

Skladba Charlie Sheen má nový videoklip!

So starým rokom sa banskobystrická kapela Christmas lúči 1-záberovým klipom so seriálovými hviezdami Bronislavou Kováčikovou a Ľubošom Radošovským!

Romantická balada Charlie Sheen je v poradí už piatym videoklipom z albumu #bezpokory, ktorý kapela krstila v júny. Po známom humornom videoklipe Úplne najväčšia s pornoherečkou Lady Dee a protikotlebovskom protestsongu Marián sa rok 2017 rozhodli uzatvoriť nostalgicky. Vo videoklipe proti sebe kráčajú mladé herecké talenty známe zo seriálov ako Panelák, Oteckovia či Rex.

Je to 1-záberovka bez strihu preto bolo natáčanie náročné. Od rána lialo a okoloidúcim turistom sme museli v priebehu pár sekúnd po anglicky vysvetliť, aby kráčali prirodzene ďalej a neobzerali sa. Kopa z nich bola očividne opitá z minulého večera a do kamery začali robiť ksichty. Museli sme celý záber opakovať dokola.” posťažoval sa scenárista a člen kapely Filip Jánošík Lehotský. Videoklip režíroval a kameroval Lukáš Bandy Krist.

Návštevníci práve čítajú:
Tereza Mašková vydáva singel Žár, klip k nemu natočila v minimalistickom duchu!

Na svojom Facebook-u kapela odkazuje: “Minulosť nechajte minulosťou a do nového roka vstúpte so zdvihnutou hlavou, odvahou a hlavne #bezpokory”.

To Top