Koncerty

Skupina Desmod predstaví na turné TEATRO SET akustické úpravy hitov!

Skupina Desmod sa fanúšikom predstaví tak, ako ju nepoznáte! Po celom Slovensku zahrá špeciálny TEATRO SET. V 12-tich mestách predvedie zmes akustických úprav hitov a jemne drzého slova pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera. Nebudú chýbať úspešné skladby z aktuálneho albumu „Molekuly zvuku“ „Chýbanie“, Anjel“, „Nevrav mi aký som“ či „Vŕba“. Nenechajte si ujsť Desmod v divadelnej polohe, stretneme sa na koncertoch od Košíc až po Trnavu.

Humor, skeče a netradičné úpravy hitov! Tak vyzerá štvrtý ročník špeciálneho Desmod TEATRO SET, s ktorým kapela prejde celé Slovensko.

„Ide o špeciálne vystúpenia, kde sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Budete ho nenávidieť a zároveň milovať. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vznikajú nové skeče, prekvapenia a brebty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné…“ teší sa na turné Mário Kuly Kollár.  

Chalani z Desmodu zahrajú na turné všetky obľúbené hity ako „Vyrobená pre mňa“, „Za tebou“, „Lavíny“ či „Som na tebe závislý“. Nebudú chýbať ani pecky z aktuálneho albumu „Molekuly zvuku“ „Chýbanie“, Anjel“, „Nevrav mi aký som“ či „Vŕba“.

„Niekde hráme dokonca dve predstavenia za sebou, pretože tento druh koncertu už má svojich skalných fanúšikov. Už keď odchádzajú, tak sa pýtajú, že kedy zahráme TEATRO SET znovu a hneď si objednávajú lístky. Piesne sme upravili do podoby, ako ich fanúšikovia nepoznajú Koncerty majú krásnu vianočnú atmosféru, tentokrát si nacvičíme aj nejakú vianočnú pesničku. Keď je dobrá atmosféra, tak si fanúšikovia môžu na pódiu so mnou aj zaspievať,“ prezradil Kuly.

Predstavenia sú na sedenie, aby si diváci vychutnali dokonalú atmosféru. Skupina Desmod zavíta aj do miest, ktoré s TEATRO SETom predtým ešte nikdy nenavštívila. Turné upútava veselý plagát z dielne výtvarníka Petra Stankoviča. 

„Chceme si otestovať, či ideme správnym smerom a či sa naša tvorba ľuďom páči. Preto sa chceme predstaviť aj v tejto, inej ako rockovej podobe. Preto tento rok hráme aj v mestách Veľký Krtíš, Čadca či Rožňava,“ uzatvára Kuly.

Desmod hrá v zložení Mário „Kuly“ Kollár – spev, Dušan Minka – basová gitara, Rišo Synčák – gitara, Rasťo Toman – gitara, Ján Škorec – bicie a Martin Cibulka – klávesy. Album „Molekuly zvuku“ si môžete vypočuť na YouTube kanále DESmodWorld. Vstupenky na TEATRO SET si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

Desmod TEATRO SET 2018

18.11. Žilina
25.11. Trnava
2.12. Veľký Krtíš
3.12. Prievidza
5.12. Čadca
8.12. Piešťany
10.12. Rožňava
11.12. Spišská Nová Ves
12.12. Košice
17.12. Považská Bystrica
20.12. Martin
21.12. Banská Bystrica

Vstupenky na TEATRO SET nájdete PRIAMO TU!

To Top