Koncerty

Skupina INSTINCT odštartovala Na inzerát Tour 2017

Mladá slovensko-česká kapela Instinct, ktorá sa pohybuje na hudobnej scéne už 6 rokov, vydala tento rok debutový album Na inzerát. Minulý týždeň odštartovala  turné, kde album predstavila svojim fanúšikom!

Prvý koncert sa uskutočnil v známom klube Piano v Trenčíne, kde kapela  zahrala svoje známe hity ako Zlodej slnečnícMedzitým alebo Na život a na smrť, ktoré väčšina ľudí pozná aj zo slovenských rádií.

Návštevníci mohli počuť  15 skladieb z vlastnej tvorby a zažiť veľkolepú show, ktorá sa u nás u začinajúcich kapiel len tak nevidí. Turné pokračuje už tento štvrtok 30.11.2017 v Bratislavskom Randall Clube.

Skupina, ktorú ste mali možnosť vidieť minulý rok aj ako predkapelu na turné Elánu, na každom koncerte pokrstí svoj debutový album a pripravila pre svojich fanúšikov hneď niekoľko prekvapení. “Celé turné organizujeme sami a za posledné dva mesiace sme dali do toho všetko. Fanúšikovia nás môžu napríklad vidieť hrať niektoré piesne na nástrojoch, na ktorých bežne nehráme, počuť piesne v rôznych úpravách, ale v prvom rade sa môžu tešiť na veľkolepú show a program, na ktorom sme si dali skutočne záležať”, hovorí gitarista Miro.

Turné skupiny Instinct:

30.11. Bratislava
1.12. Košice
2.12. Štrba
6.12. Praha

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal.

To Top