Skymspim Projekt Zasnívaná a nevyspatá partia mladých ľudí, ktorí stále túžia tvoriť, hrať a prekonávať samých seba.

0
4
views

Niekoľkoročné formovanie kapely zahŕňajúce skúšanie, nahrávanie, skladanie piesní, striedanie členov a napriek tomu všetkému sporadické koncertovanie viedlo k zoskupeniu s názvom Skymspim Projekt. Reč je o prievidzskej elektro-popovej hudobnej skupine, ktorá sa doteraz skrývala v štúdiu za účelom čo najlepšie nahrať niekoľko singlov. Piesne sú na svete a bolo by celkom namieste predstaviť potenciálnym poslucháčom samotných členov.

Tlčúce srdce kapely, Slavo Cagáň, bijúci veterán nasiaknutý všetkým od folku po metal. Je ťažko nájsť dobrého a všestranného hráča. Slavo ním je. Okrem toho pracuje na polovičný úväzok ako náš GURU.

Milan Antol, potajomky na scéne prezývaný JUKEBOX. Chcete počuť šláger alebo mississippi blues, dajte mu gitaru on si už na niečo spomenie. Náš hlas, náš prejav. Radka Križanová, tajuplná mladá žena, ktorá si občas odskočí zaspievať do sveta alebo do televízie. Ak práve necvála na svojom koni vedľa kovbojov, poskytuje nám svoj vox a šarm na pódiu.


Ľubomír Herain, drtič strún, drač trsátok a rozporuplná postavička prievidzskej hudobnej scény. Z metalového dôchodku sa pobral na druhý svet populárnej piesne, kde odpočíva a tvorí v pokoji.
Majster zvuku, pastier a skladateľská polovička, Jozef Poliak. Skúma nové svety a dimenzie. Poháňa ho smäd po dokonalosti. Už v mladosti sa opájal pukaním elektrických iskrier a prerušovaným zvukom elektromotra.
„Chceme byť počutí a chceme najmä vašu pozornosť. Chceme byť drzí a provokovať. Budeme sa zo všetkých síl snažiť dostať sa vám pod kožu, dať vám pocit že sme prežili to čo vy, že vy cítite to čo my. Predať sa vám – to je náš cieľ“