Novinky zo sveta hudby

Slash píše a nahráva novú hudbu pre Guns N’ Roses

Slávny gitarista Slash nedávno prezradil, že v karanténe pracuje na novom materiáli pre kapelu Guns N ‘Roses. Slash sa posledných niekoľko týždňov venoval nahrávaniu hudby vo svojom domácom štúdiu.

“Chodil som len do svojho domáceho štúdia a veľa som písal a nahrával. Tiež som často jammoval s Duffom a Axlom. Spravili sme celkom dosť roboty.”: povedal Slash. “Počas karantény som nerobil vôbec nič iné. Nemal som žiadnu spoluprácu s inými umelcami. V podstate som sa zameral len na písanie novej hudby a nahrávanie gitár pre Guns N ‘Roses.”

Ďalej pokračuje: “V poslednej dobe naozaj veľa hrám a trávim veľa času písaním. To ma drží na nohách. Nie je to také dobré, ako hrať na živo, ale zatiaľ mi to vyhovuje.”

GUNS N´ROSES je americká hard rocková skupina založená v júni 1985 v Los Angeles. Skupina sa v roku 1987 celosvetovo preslávili svojim debutovým albumom Appetite for Destruction, z ktorého sa dodnes predalo viac ako 35 miliónov kópií. Ak by Guns N’ Roses vydali nový album, bola by to prvá originálna nahrávka spolu so Slashom od albumu Use Your Illusion z roku 1991.

Autor: Matej Mičík

To Top