Novinky zo sveta hudby

Slash vydá nový sólový album ešte túto jeseň!

Slávny gitarista potvrdil, že on, Myles Kennedy & The Conspirators naozaj pracovali na nových materiáloch. 

Na internete sa to šuškalo už dlhšiu dobu, ale keďže Myles teraz vydal sólový album, nikto si nebol istý. No sám Slash to teraz potvrdil. Zatiaľ ešte nepomenovaný album by mal vyjsť ešte túto jeseň a nasledovať by ho malo turné po Severnej Amerike.

V kapele bude na gitare, samozrejme, Slash, na vokáloch Myles Kennedy, Brent Fitz zasadol za bicie, Todd Kerns hrá na basu a Frank Sidor bude hrať druhú gitaru. Produkciu má na starosti Michael „Elvis“ Baskette, ktorý produkuje aj Alter Bridge a produkoval aj Mylesov sólový album.

Slash sa k albumu vyjadril: „Som nadšený z nových vecí, čo sme dali dokopy pre tento album. Má  to skvelé piesne a aj parádny live feel. S Mylesom, Brentom a Toddom pracujem už osem rokov. 

Zatiaľ to bola úžasná jazda; ako kapela sa stále zlepšujeme, čo je super. Od ˈWorld on Fireˈ turné, kedy sa k nám na gitare pridal Frank, mám pocit, že sme dosiahli skvelý kreatívny pokrok, ktorý rozhodne na tomto novom albume poznať.

Guns Nˈ Roses bude toto leto hrať festivaly v Európe, a do show pôjdeme na 110 percent. Európske festivaly milujem, a toto je prvý krát, čo ich budeme hrať na ˈNot in This Lifetimeˈ poriadne. Tie koncerty sú neopísateľné.

Obzriem sa, a vidím Axla, Duffa a Dizziho, ktorých poznám už veky, ale je to úplne nová skúsenosť, pretože sú tam aj Richard, Frank a Melissa. Je to ako úplne nová kapela, až na to, že chémia tam je ešte zo starých čias, takže je to prirodzená vec, ktorá tam bola vždy.“

Slashov posledný sólový album vyšiel ešte v roku 2014, a volal sa World on Fire. Tiež sa na nový album tešíte tak, ako my?

To Top