Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Slovenské celebrity šíria tajomný hashtag #LST Čo skratka znamená a kto sa za ňou skrýva?

Zaregistrovali ste skratku #LST šíriacu sa v uplynulých dňoch na sociálnych sieťach? Tajomný hashtag sa šíri už niekoľko dní medzi slovenskými celebritami bez akéhokoľvek vysvetlenia. K záhadnej skratke sa dnes prihlásila jej autorka, speváčka Layla. Čo teda #LST znamená?

LST mánia_Braňo Vincze

Kristína Svarinská, Tina,JohnnyPerfekto, Patrícia Vitteková, Michal Nemtuda, Braňo Vincze, Rakby, Separ, Martin Madej, Zuzana Plačková, Elpe, Igor Kmeťo ml., Michal Sabo, Bekim, Dannie, Creedance, Rytmaus, Forsomeone, Nicole a DJ Lala, moderátori Európy2 i FUN Rádia, Michaela Majerníková, formácia 4D. Tieto i mnohé ďalšie slovenské osobnosti spojil nový trend s názvom#LST.  Tajomnú skratku už niekoľko dní zdieľa na najznámejšej sociálnej sieti jedna celebrita za druhou.

K tajuplnému neznámemu výrazu sa až doteraz nehlásil žiaden autor. Najnovšie internetové tajomstvo sa vyriešilo až dnes. K hashtagu sa priznala jeho autorka, speváčka Layla alias Kristína Tranová, ktorá už o pár dní predstaví svoj dlhoočakávaný debutový album. Ten ponesie názov „LST“, čo je skratka pre nový výraz „Laylasystem“. „Je to môj spôsob žitia. Čím viac dávaš a neočakávaš späť, tým viac sa ti vráti,“ vysvetľuje.„Podpora od mojich priateľov vo forme kampane #LST  bol taký menší bonus. Verím,že na reakciách ľudí na hashtagy #LST sa všetci zabavili. Ja osobne mám výhercu, ktorý tipoval,že LST je Lojzova stará trojkolka,“ smeje sa speváčka a posiela fanúšikom malú ochutnávku z albumu, ktorý vyjde už koncom budúceho týždňa.

Reklama
Folk-popové trio KATE EVANS predstavuje svoj debut About us

LST mánia_Matúš Krnčok_E2

Charizmatická speváčka, ktorá v minulosti zažiarila v úspešnom duete s MajkomSpiritom„Nestrácaj dych“ a neskôr v projekte značky Adidas„Flava like this“ ,predstavila v januári predzvesť svojho debutového albumu – featuring s Billym Hollywoodom, singel  a videoklip „I Feel“.

LST mánia_Michal Nemtuda

Ako prezrádza, na prvý júnový týždeň má pre fanúšikov pripravené ešte jedno veľké prekvapenie. Spolu s debutovým albumom odpremiérujei pilotný singel a videoklip s názvom „TurnYa On“ .Skladba bude spoluprácou s jej americkým kolegom Hi-Defom(aliasDavidTuscher).„Singel vznikal v podstate rok. Mal už tri rôzne podoby. S Hi-Defom sme medzitým komunikovali na diaľku a vznikol nápad spraviť featuring. Keďže som mala tento beat voľný a jemu sa páčil, rozhodol sa, že ide do toho. Pomohol mi so všetkým a úplne trafil môj štýl. Zaujímavosťou je, že sme sa prvýkrát videli až na nakrúcaní klipu,“ prezrádza Layla pikošku o najnovšej hudobnej spolupráci.

Kateřina Marie Tichá získala cenu Anděl v kategórii Objav roka

Reklama

Na nový videoklip nakrútený v réžii The Vision photos & Patrika Tančenka (Imaginemotion) i na intenzívne očakávaný album, ktorý sa stal ešte pred vydaním novou hudobnou drogou slovenských celebrít, sa fanúšikovia môžu tešiť už 8.júna.

LST mánia_Nicole

Redakciu informovala Adriána Čahojová zo Soul For Show

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: