Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Slovensko sa raduje a Fico si zahral vo videoklipe Happy od Pharrella Williamsa!

Celé slovensko napäto sleduje voľby do NR SR 2016. Po vyhlásení oficiálnych výsledkov pri voľbe prezidenta slovenskej republiky v roku 2014 sa na internete objavil videoklip s názvom Happy Fico. Ide o hit Pharrela Williamsa, ktorý v posledných mesiacoch inšpiroval ľudí po celom svete, aby natočili svoje vlastné verzie videoklipu, v ktorom budú šíriť dobrú náladu.

Slovensko má už dva takéto videoklipy. Jeden bol natočený vo Vysokých Tatrách a druhý v Bratislave. Tentoraz ide o klip natočený pravdepodobne niekde v Miami. Šťastní ľudia tancujú a chodia po meste a pláži, pričom v ruke držia transparent s fotkou Fica.

Reklama

Mániu točenia videoklipov ku skladbe Happy rozpútali fanúšikovia v Paríži. Skladba neskôr inšpirovala ľudí po celom svete, ktorý na Youtube zverejnili svoje vezie šťastných videoklipov.

Sima Martausová si po svadbe zmenila umelecké meno a predstavuje novú skladbu Slovo chlapa

Pozrite si aj video z Vysokých Tatier. 

Reklama

Najsledovanejším Happy videom je však video z Tuniska, ktoré natočili fanúšikovia hviezdnych vojen. Nachádzajú sa tam púštne obydlia, ktoré tam filmový štáb Hviezdnych vojen po natáčaní nechal. Tvorcovia videoklipu natáčali v kostýmoch filmových hrdinov a tak máte pocit ako by ste sa pozerali na skutočný film Star Wars.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: