Zaujímavosti

Slovenský Latino hit tohto leta je na svete!

Kapela Sám Sebou prichádza s latino singlom, ktorý má predpoklady na to, aby sa stal hitom tohto leta. Pieseň nesie názov Znova sa zamiluj a má úplne inú podobu, na akú sme boli pri tejto kapele zvyknutí. 

Skladba vznikla veľmi rýchlo a spontánne. Pôvodne sme chceli vydať v lete inú pieseň, no na poslednú chvíľu sa mi podarilo vytvoriť song, ktorý je na leto ako stvorený. Stále som bol veľkým fanúšikom reggaetónov, tak som si povedal, prečo to neskúsiť a pieseň bola na svete. Následne sme spolu s našim textárom Ferim pracovali na texte, ktorý sa písal taktiež veľmi rýchlo a ľahko. Verím, že sa v texte nájde mnoho ľudí 🙂 Hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

O produkciu piesne sa postaral spevák kapely Matúš Fifik spolu s Randym Gnepom.

Rozhodli sme sa, že pieseň postavíme na akustických gitarách a latino rytme, nech to má tú pravú letnú atmosféru. Randy okrem mixu a masteringu pieseň obohatil o skvelú produkciu, tak ja len dúfam, že to ľudí osloví. Dúfam, že sa nám podaril urobiť singel, ktorý poteší mnoho ľudí. Leto je v plnom prúde, takže všetkým poslucháčom prajem to najkrajšie leto plné zážitkov  a pevne verím že si náš nový singel Znova sa zamiluj zamilujete. Dodal Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou pochádza z Jamníka neďaleko Spišskej Novej Vsi. Na scéne pôsobí 8 rokov a za ten čas stihla vydať 3 štúdiové albumy, natočiť desiatky videoklipov, či odohrať množstvo koncertov na Slovensku a v Českej republike. Rodinnú kapelu tvoria bratia Matúš a Marek Fifikovci a ich bratranec Robo Faith. Neoddeliteľnou zložkov skupiny je aj textár František Pavol. Po veľmi úspešnom singli V šťastí aj nešťastí kapela nezaháľa a neustále pracuje na nový piesňach, ktoré výjdu ešte tohto roku.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top