Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

Slovenský Youtube spevák prespieval romantický superhit!

Na tento cover som sa chystal už dlhú dobu, no od tohto cieľa ma delilo nespočetné množstvo prekážok. Prvou prekážkou bolo, že som nemal hudobníkov, s ktorými by som túto nahrávku urobil. Trvalo mesiace, kým som dal dohromady toto zoskupenie, keďže mnohokrát sa mi ozývali nesprávni ľudia s ktorými som v konečnom dôsledku zabil týždne a nemalo to žiadny výsledok. Nakoniec som ale narazil na Sergia, Vlada a Mira a mohli sme začať nahrávať.

Ďalšou veľkou prekážkou boli financie. Financovanie som chcel riešiť formou sponzorstva a zo začiatku to vyzeralo ako neriešiteľný problém. Ukázalo sa, že podniky radšej investujú tisícnásobne vyššie sumy do nezmyselných reklám, ktoré sa dookola opakujú a ľuďom lezú na nervy, namiesto pokusu investovať do niečoho iného a niečoho, kde budú mať reklamu navždy. Nakoniec som mal ale veľké šťastie a narazil som na spoločnosť Zeleninári, ktorí prejavili záujem a bol som z ich celkového pozitívneho prístupu milo prekvapený.

titulná

Ďalším problémom bolo hľadanie priestorov. Tu som mal ale opäť veľké šťastie. Nesmierne sa mi páčili priestory Bratislava Flagship Restaurant, ktoré podľa mňa v Bratislave nemajú žiadnu konkurenciu. S malou dušičkou som napísal do tohto podniku mail a na moje prekvapenie som sa stretol s nesmierne milým prístupom pani Hlinovej, s ktorou sme sa následne stretli a dohodli si podmienky natáčania.

Reklama

Takže dá sa povedať, že kým som došiel s týmto coverom do cieľa, stretol som sa s vecami, kedy som fakt nevedel ako ďalej, ale nevzdal som sa a dúfal som, že to nejako vyriešim a nakoniec som po mnohých nezdaroch vždy narazil na správnych a milých ľudí.

Čo sa týka výberu pesničky, táto patrí k mojim najobľúbenejším. Navyše tentokrát som chcel prespievať mužskú pieseň, tak dúfam, že budú ľudia s mojím výberom, ale aj prevedením spokojní.

Reklama

Dúfam, že bude mať aj druhý cover úspech a že sa vďaka nemu budem môcť posunúť o niečo bližšie k nahrávaniu tretieho coveru, ktorý by som chcel natočiť v exteriéri s nejakou peknou slečnou, ktorá by mi v ňom zahrala milujúcu partnerku ;)

Prečítajte si tiež:

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Kapely

Kapela DESMOD a Robo Šimko prichádza s nezvyčajným singlom! Je ňou pieseň „Je to v nás“, ktorú skupina urobila pre nitrianske volejbalistky a dnes si ju už viete...

Zaujímavosti

Slovenskí hudobní producenti Groovestudio vydali koncom minulého roku epický cinematický album Zephyrus, ktorého charakteristickou črtou sú silné témy, brilantná orchestrácia, anjelské zbory a v neposlednom rade...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Reklama