Viac...

Snoke nie je sith – potvrdil to režisér Rian Johnson!

Už 14. decembra príde do kín dlhoočakávaný film Star Wars The Last Jedi. Všetci fanúšikovia kultu Star Wars sa už nevedia dočkať, ale ako to už je zvykom, film stále zakrýva rúško tajomstva!

Tentokrát však herec Andy Serkis a režisér Rian Johnson prezradili trochu viac o postave Najvyššieho vodcu Snokea, ktorého sme mali možnosť vidieť už v Star Wars The Force Awakens. Andy Serkis pre magazín Rolling Stone prezradil: “Tréning Kylo Rena neprebieha tak, ako by si Snoke predstavoval, pretože v ňom vidí slabinu. Jeho najväčšou slabosťou majú byť práve jeho Rodičia Han a Leia. Kedže Kylo svojho otca zabil, puto medzi synom a matkou je omnoho väčšie. Kým bude leia žiť, nebude mať Snoke Kyla nikdy úplne pod kontrolou.”

Ďalej Andy Serkis pokračoval: “Snoke je mimoriadne silný a ovláda silu temnej strany. Zároveň však ide o veľmi zraniteľnú postavu, pretože si Snoke prežil svoje a utrpel početné zranenia. Môžete si všimnúť, že jeho telo je  celé skrútené a Snoke sa veľmi ťažko pohybuje. Snoke rozhodne nie je sith, ale nájdeme ho na temnej strane sily.”

To Top