Viac...

So slúchadlami Urbanears Plattan 2 sa z hudby stáva zážitok!

Do našej redakcie sa dostali slúchadlá Urbanears Plattan 2, ktoré nám započižala veľkoobchodná a distribučná spoločnosť Metro company. Pozreli sme sa teda na to, čo tieto malé, štýlové slúchadlá dokážu a vyskúšali sme ich v rôznych situáciách!

Uzavretné slúchadlá Urbanears Plattan 2 sú určené hlavne pre bežné použitie s mobilnými zariadeniami. Disponujú vstavaným ovládaním pre zdvíhanie hovorov a mikrofónom. Veľkou výhodou ssú špičkové ručne skladané meniče s priemerom 40 mm, ktoré produkujú zvuk v rozšírenom frekvenčnom pásme od 10 Hz do 20 kHz pri citlivosti 99dB a impedancii 34 Ohm. Tieto charakteristiky ocenia hlavne náročnejší hudobní poslucháči.

Slúchadlá Urbanears Plattan 2 ponúkajú maximálny výkon 30 mW a oproti prvej generácií sú vybavené “takmer” nezničitelným elastickým mostíkom, ktorý vydrží naozaj veľkú záťaž. Preto sa nemusíte báť, že by sa slúchadlám niečo stalo napríklad vo vašom ruksaku alebo batožine.

Slúchadlá a kábel sú potiahnuté príjemnou textíliou. Skvele držia na hlave a nosia sa príjemne aj po niekoľkých hodinách počúvania hudby. Slúchadlá pri počúvaní takmer necítite (vážia 130 g) a preto Vám nezavadzajú a nespôsobujú nepríjemné tlačenie.

Pre ľudí čo sa radi delia

Skvelou novinkou je aj to, že na hudbu už nemusíte byť sami. Model Plattan 2 má zabudovaný konektor ZoundPlug, ktorý umožnuje k slúchadlám pripojiť ďalší pár slúchadiel a zdielať tak hudobný zážitok so svojim blízkym.

So slúchadlami sme strávili týždeň. Nosili sme ich v autobuse, vlaku, pri chôdzi, v kancelárií a vyskúšali sme ich dokonca aj pri nahrávaní v malom štúdiu.

V redakcií sa nám zapáčili natoľko, že určite budú našou povinnou výbavou hlavne kvôli nezničitelnému mostíku, skvelému dizajnu a výbornému zvuku.

To Top