Koncerty

#SOMNAKONCERTE: Pozrite sa na turné The Paranoid vašim pohľadom!

The Paranoid má vyše polovicu turné už za sebou a na všetkých koncertoch beží súťaž s hashtagom #somnakoncerte. Oficiláne fotky ste už videli, tak si dnes pozrieme, ako fotíte, točíte a tagujete na Instagrame VY!

#SOMNAKONCERTE – projekt, ktorý zjednotí slovenskú a českú koncertnú scénu. Preto, ak sa budeš na turné The Paranoid fotiť/točiť na instagram, nezabudni dopísať #somnakocerte. Jedného z vás totiž čaká po turné nadupaný MERCH BALÍČEK THE PARANOID a nejaké tie CDčka skupiny SANCHEZ AMSTERDAM!

#somnakoncerte #sanchezamsterdam #kapela #novapekaren

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan Fajnor (@genakawa),

#somnakoncerte#theparanoid#trenčínpotrochrokoch#dakujeme🖤

Príspevok, ktorý zdieľa 👑Ľúbim Maťka💦👑 (@svinkaaa16_andy),

THE PARANOID odpálili 💥 v Bratislave svoje aktuálne turné po prvý krát už aj s novým spevákom! @rob_raven 🤘💀 No a čo Vám budem hovoriť – bolo to MEGA! Kvalitná a poctivo odmakaná rocková show, ktorá aj s prispením výborných predkapeliek 🎸 nenechala v MMC-čku nikoho na pochybách! 🎶🔝🎶 Už teraz sa teším na chalanov z @theparanoidofficial , keď v lete po prvý krát zavítajú na Horehronie 🌲🌲🌲 a to na festival “Horehronské Mecheche” v Heľpe! Čo je vlastne nejakých 5km “from my house”. So CRAZY… 🤘😜 #somnakoncerte #theparanoidofficial #theparanoid #romanbirkus #patriksykora #miloszaujec #robraven #sanchezamsterdam #thenow #bulletholes #bratislava #mmcclub #rock #slovakrock #rocklife #horehronskemecheche #horehronie #helpa #slovakia

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Polák (@andrej_17_polak),

#somnakoncerte #theparanoid #bulletholes #mmc #abyzenamdobrebolo

Príspevok, ktorý zdieľa Bullet Holes (@bulletholesband),

#theparanoid #tour #mmcclub #bratislava #somnakoncerte

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Rössnerová (@michaela.rossnerova),

#somnakoncerte #theparanoidofficial

Príspevok, ktorý zdieľa Ivan Fajnor (@genakawa),

To Top