Koncerty
žiadne hodnotenie

#SOMNAKONCERTE: Príď na aprílové koncerty do Flame Music Baru a vyhraj skvelé ceny!

Náš hashtag #somnakoncerte naberá na obrátkach a tak Vám spolu s FLAME MUSIC BAROM prinášame súťaže o skvelé ceny! Stačí ak prídete na 3 vybrané koncerty do bratislavského Flame-u, pridáš nejaké fotky/videá s naším hashtagom a môžeš vyhrať. O ktoré koncerty pôjde sa dozviete práve teraz. Poďme na to.

Dve tváre Kurta Cobaina (13.4)

V tento večer sa môžete tešiť na akustický koncert s Cobainovými skladbami, príbehom a filozofiou okolo Nirvany – ako vznikali songy, o čom boli, zaujímavosti v súvislosti s kapelou. Večerom Vás bude sprevádzať Laco z kapely Nirvana Revival Band.

Na koncerte budete môcť vyhrať 1x TRIČKO S MOTÍVOM KURTA COBAINA!
Stačí tagovať hashtag #somnakoncerte 


Hello Brian & Nekosené Lúky (19.4)

Hello Brian je Bratislavská kapela hrajúca energickú gitarovú hudbu hýriacu farbami rock_pop_rocknrollu. Svoje vlastné veci hrá s chuťou sebe vlastnou a nehanbí sa ich vykričať po slovensky.

Nekosené lúky sú indie rockové trio z Bratislavy, ktoré pôsobí od roku 2013. Ich multižánrové skladby stavajú hlavne na blues, ale nájdete v nich aj lahké electro.

Na koncerte budete môcť vyhrať 2X TRIČKO HELLO BRIAN & NEKOSENÉ LÚKY TOUR 2018!
Stačí tagovať hashtag #somnakoncerte 


Transpolune & The Grand Buffet (20.4)

Transpolune je jazz-rocková zostava už štvrtý rock brázdi slovenské pódia menších klub ale aj festivalov. Tvorba sa snaží odkázať na tradíciu klávesového pesničkárstva s pridaným drajvom rockovej kapely.

The Grand Buffet je hudobný projekt Petra Lipu ml., v ktorom mieša hip hop, soul, funk, edm, house, nu jazz a mnoho ďalších do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample jeho vlastnej produkcie dopĺňa excelentný výkon na pódiu. Je to hudobná party, ktorá prenáša poslucháčov do všetkých častí sveta, v ktorej sa publikum môže úplne stratiť v hudbe.

Na koncerte budete môcť vyhrať 1x CD SKUPINY TRANSPOLUNE!
Stačí tagovať hashtag #somnakoncerte 


ČO JE TO #SOMNAKONCERTE?

Hudobný portál MUSIC ZONE a slovenské kapely pripravili skvelú možnosť ako dať o sebe vedieť a vyhrať skvelé ceny! Si práve na koncerte? Hashtaguj #SOMNAKONCERTE

Novinka medzi slovenskými hashtagmi, ktorý niečo znamená! Je to jednoduché… TY sa vyfotíš na koncerte kde si a MY ťa odmeníme! Tematické a vecné ceny, merch tvojich obľúbených kapiel, či lístky na nové a nové koncerty a festivaly. To všetko môžeš získať. Ale aby sme narástli, potrebujeme k tomu aj teba!

Ak najbližšie pôjdeš na hocijaký koncert, festival, diskotéku, či párty… nezabudni vycapiť fotku na svoj instagram a tagni #SOMNAKONCERTE. Tým sa tvoja fotka dostane aj sem na web a môže byť odmenená!

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top