Hľadáte niečo konkrétne?

Novinky zo sveta hudby

SpecialBeatz vydal svoj druhý producentský album

Novými projektami sa to na československej scéne v poslednej dobe priam hemží. Jeden z najznámejších producentov SpecialBeatz, vlastným menom Patrik Kosa, vydal svoj v poradí druhý producentský album.

Album s názvom „No Cap“, ktorý pred pár týždňami vydal SpecialBeatz je plný trackov s rôznymi umelcami. Spoluprácu naviazal nie len so známymi slovenskými rapermi ako Rytmus, Ego, PilC a Separ. Rovnako mu na jeho albume hosťujú aj členovia Milion Plus, a to práve Kamil Hoffman, Yzomandias či Nik Tendo.

Album obsahuje 12 skladieb. Úvodný track s názvom Co Když patrí českému interpretovi Dorianovi, u ktorého mohli fanúšikovia tento rok zaznamenať obrovský progres. Specialov album je rôznorodý a spája sa v ňom tzv. stará škola s novou, čo dodáva albumu svoje čaro.

Reklama
Katarína Knechtová má nový duet s českou kapelou Nebe

Na našej scéne stále nie je zvykom, aby producenti alebo beatmakeri vydávali svoje vlastné projekty. Preto veľa umelcov aj fanúšikov považuje SpecialBeatza za priekopníka v tomto smere. V roku 2018 mu vyšiel jeho prvý album s názvom „Barter“, ktorým v tej dobe spravil veľký boom na našej hudobnej scéne. Ako sa bude dariť jeho súčasnému projektu je zatiaľ otázne, ale SpecialBeatz zrejme vie, čo robí.

Autorka: Tereza Kosecová

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: