Zaujímavosti

Speváčka Andie J. sa v debutovom videoklipe premenila na Harley Quinn

Mladá speváčka a skladateľka Andrea Juhásová, ktorá vystupuje pod pseudonymom Andie J. predstavuje svoj debutový singel s názvom Shoot Me To The Moon, ku ktorému vznikol aj videoklip. Speváčka sa v ňom ocitla v koži známej postavy Harley Quinn.

„Skladba vznikla už pár rokov dozadu. Verím, že každý z nás pozná ten pocit naivnej nekonečnej lásky, o ktorej v skladbe spievam. Hlavným faktorom je dištanc medzi mesiacom a slnkom. V pozadí slov je túžba stretnúť sa, dotknúť sa, prejavovať si náklonnosť. Pointa je v tom, že mesiac a slnko sa reálne nikdy nestretnú, no ich láska trvá,“ vysvetľuje speváčka kľúčovú myšlienku piesne Shoot Me To The Moon. „Skrátka som preniesla svoje pocity na neživé predmety. Odstrelila som ich na mesiac. Doslova,“: vyjadrila sa ku skladbe Andrea Juhásová.

Text debutovej skladby vznikol súčasne s melodickou linkou. Speváčka a autorka skladby Andie J. prezrádza, že jej zlozvykom je tvorenie hudby najmä v noci. „Jednoducho to príde a ja neviem zaspať, až kým text nie je na papieri a melódia nahraná v mobile. A tak vznikla aj táto skladba. Zapálila som o jednej ráno sviečku, držala gitaru a išlo to priam samo. Po tom sa neskutočne dobre spí,“: dodáva speváčka Andie J.

To Top