Novinky zo sveta hudby

Speváčka Andrea Turčina spieva v novom singli o Brightone!

Slovenská speváčka a skladateľka Andrea Turčina prichádza s ďalším singlom z jej debutového EP. Anglicky spievanú skladbu MOVING speváčka napísala počas svojho pobytu v anglickom Brightone, ktorý si zamilovala na prvý pohľad. 

Text aj hudbu skladby si teda Andrea napísala sama, avšak finálnu podobu a britský feeling jej vniesol mladý talentovaný producent Ľubomír Mazák, ktorý so speváčkou spolupracoval na celom EP. 

“Moving je pre mňa srdcová skladba, nakoľko mi pripomína neskutočné množstvo zmiešaných pocitov, ktoré som tam zažívala, no rovnako aj splnených snov.” Na jednej strane odlúčenie od rodiny a priateľa, na druhej nádherné prostredie, nové skúsenosti a zaujímaví ľudia.  spomína Andrea

K piesni vznikol aj videoklip, o ktorého réžiu sa postaral Richard Michalec. Nádherné zábery z tohto krásneho mesta dodávajú skladbe autenticitu. Veď posúďte sami.

Andrea Turčina je slovenská speváčka, skladateľka a muzikoterapeutka. Donedávna vystupovala pod menom Andrea Sulovská. Jej meno si môžete pamätať z Eurovision Song Contest z roku 2009, kde sa umiestnila vo finále a v roku 2010 vo štvrťfinále, kde predstavila svoju vlastnú skladbu. Takmer dva roky žila v anglickom Brightone, v ktorom sa zúčastnila súťaže Open Mic UK a úspešne sa umiestnila v Regional Finals. V júni 2016 po návrate na Slovensko predstavila svoj singel Calling a v auguste 2018 jej vyšiel prvý EP nosič s názvom “Je nám hej”.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.