Novinky zo sveta hudby

Speváčka BARBS vydáva podmanivú novinku!

Speváčka Barbora Žilecká, pod umeleckým menom BARBS vydáva v týchto dňoch autorskú pieseň REASON TO SMILE. Je to pre ňu nová skúsenosť v rámci kompletnej celej skladby a produkcie!

“New York ma učí samostnatnosti. Uvedomila som si až tu, že čím viac toho človek vie, tým viac sa vie zapojiť do konverzácii s ľudmi z rôzneho fachu a nemusí byť neustále odkázaný na x ľudí. Spravila som si vlastné nahrávacie štúdio, kde sa učím sama nahrávať veci, vymýšľať nové skladby a najnovšie aj komponovať. A takto mi vznikla ako prvá skladba, ktorú mám na starosti celkom sama- REASON TO SMILE. Pieseň je o tom, že keď milujete, necítite žiadnu bolesť, nechcete strácať čas nezmyslami, je to vyznanie človeku, že keď je vedľa vás, máte vždy dôvod na úsmev. Mám pocit, že po rokoch v hudbe konečne nachádzam kto som a nemusím sa prispôsobovať. To je pre mňa najdôležitejšie.”: hovorí Barbora Žilecká.

Barbs sa na Slovensku venovala prevažne herectvu a prioritne dabingu. Naspievala veľa titulných skladieb do rozprávok pre Rozlas a televíziu Slovenska, titulnú skladbu pre filmovú rozprávku Zázračný nos s Mirkou Partlovou, v Apríli jej vyšla pieseň IN LOVE, ktorú tiež napísala sama a nedávno vznikol hudobný projekt Water Into Wine, ktorý má s američanom Darrylom Georgom.

Prvú pieseň “ON THE OUTSIDE” predstavili nedávno a teraz vydávaju druhý singel s názvom DESTINY s nesileným videoklipom z americkej pláže.

“Skladbu Destiny napísal Darryl pred rokmi a ja mu postupne vyťahujem skladby zo šuflíka a snažím sa dopĺňať jeho príbehy. Destiny je o tom, ako nechcete človeka, ktorého milujete pustiť preč a on vám pred očami sadá na lietadlo a odchádza. A vy s tým nemôžete a neviete nič urobiť.”: doplnila Barbora Žilecká.

Barbs sa v týchto dňoch rozpísala, tento rok môžeme čakať viacero skladieb, či už v jej vlastného projektu alebo s formáciou Water Into Wine. V týchto dňoch nakrúcajú nový videoklip k dalšej piesni Be Honest. 

To Top