Speváčka Beyoncé je tehotná!

0
2
views

Americká speváčka a jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete, Beyoncé Knowles sa stane dvojnásobnou mamičkou.

Speváčka je momentálne na svetovom turné The Mrs Carter Show. O jej tehotenstve sa hovorilo už dlhšie, ale speváčka to zatiaľ to oficiálne nepotvrdila. Pre reláciu E! News to však potvrdili viaceré dôveryhodné zdroje. Beyoncé a jej manžel Jaz-Z sú už rodičmi ročnej Bule Ivy. Ďalšou podozrivou vecou bolo zrušenie jej koncertu v Belgicku kvôli dehydratácii a vyčerpaniu. Hudobný mogul Russell Simmons už stihol páriku aj zablahoželať cez Twitter.

Beyoncé Giselle Knowlesová-Carterová (* 4. september 1981, Houston, Texas, USA) je americká R&B speváčka, textárka, hudobná producentka,herečka, tanečnica, módna návrhárka a modelka. Má na konte 17 cien Grammy, čím sa stala prvou ženou v histórii, ktorá si v roku 2010 na udeľovaní cien Grammy odniesla domov za jeden večer 6 cien. Od roku 1999 pôsobila v dievčenskej skupine Destiny’s Child,ktorá sa stala najúspešnejšou dievčenskou skupinou v histórii. Od roku 2002 pracuje Beyoncé na svojej sólovej kariére, na konte má 4 štúdiové albumy – Dangerously in LoveB’DayI Am… Sasha Fierce a 4. Popri hudbe sa Beyoncé stíha venovať natáčaniu filmov, charite a aj svojmu manželovi raperovi Jay-Zimu.

Na konte má predaných viac ako 135 miliónov albumov, natočených 7 filmov, začiatkom roku 2010 priniesla na trh svoju prvú vôňu s názvom „Heat“, už niekoľko rokov spolupracuje so svojou matkou Tinou Knowles na navrhovaní vlastnej módnej kolekcie pod názvom „House of Dereón“, venuje sa najväčšej americkej charitatívnej organizácií, ktorá bojuje proti hladu, minulý rok zaspievala americkému prezidentovi Barackovi Obamovi pri príležitosti inaugurácie, časopis Forbes ju vymenoval za najlepšie zarábajúcu mladú hviezdu v histórii. 26. júna 2011 si Beyoncé splnila sen, keď nafestivale v Glastonbury vystúpila pred viac ako 170 000 fanúšikmi..