Speváčka Ivanna Bagová dozrieva do krásy, z dievčaťa sa stáva atraktívna žena!

0
11
views

Ivanna Bagová, ktorú sme v roku 2012 mohli spoznať na TV obrazovkách pri jej účinkovaní v Hlase ČeskoSlovenska, vie ako zapôsobiť na svojich fanúšikov!

V týchto dňoch zverejnila na sociálnej sieti veľmi zmyselnú a zvodnú fotku zo skúšobnej kabínky, na ktorej sa rozhodla pochváliť s výberom nového trička. Z fotky je zrejmé, že jej mimoriadne pristane, na čom sa zhodli vo svojich komentároch aj všetci jej priaznivci. Navyše s odhaleným bruškom pôsobí mimoriadne sexy a niet pochýb, že sa môže popýšiť postavičkou ako lusk.

To, že Ivanna dnes pôsobí nielen nesmierne atraktívne, ale aj vyrovnane a spokojne, súvisí okrem jej pravidelnej starostlivosti o svoju vizáž aj s jej pracovnými aktivitami. Od leta minulého roku začala úzku spoluprácu s legendou 90. rokov skupinou Maduar, ktorú sprevádza na ich koncertoch a s ktorou koncom roka vydala spoločný tanečný hit s názvom Can U Feel It. Aktuálne pripravuje aj svoju vlastnú sólovú skladbu, na ktorej autorsky spolupracuje s Marekom Vozárom a Jurajom Matyinkom z Maduaru. Ten bude na finalizáciu nahrávky dohliadať aj producentsky.