Zaujímavosti

Speváčka Mista prichádza s albumom v rodnom jazyku

Speváčka Mista, rodným menom Soňa Šimorová potešila svojich fanúšikov novým albumom “Cesty života”.Na albume sa nachádza deväť pôvodných skladieb plných emócií , ktoré každý z nás denne prežíva vo svojom živote a vo vzťahoch s ľuďmi, ktorí sú nám najbližšie.

Ako sama Mista hovori “Do textov skladieb som vložila témy, ktoré som sama prežila, a nad ktorými sa často zamýšľam, ako napríklad komplikovanosť vzťahov alebo hľadanie pevných hodnôt v živote”.

Zaujímavosťou a tiež veľkým úspechom je, že osem skladieb na albume má svoj vlastný videoklip s prepracovaným príbehom. To bol tiež dôvod, prečo sa Mista s vydaním albumu neponáhľala a dala si záležať, aby každý príbeh vo videoklipe presne korešpondoval s témou textov, ktoré si sama píše. O réžiu videoklipov sa postaral režisér Tomáš Krejčí, ktorému Mista zverila spracovanie takmer všetkých svojich videoklipov a ktoré majú na You Tube už vyše 1 640 000 zhliadnutí.

Hudbu k albumu “Cesty života” zložil česko-belgický hudobný producent Stano Šimor, ktorý sa zároveň postaral aj o hudobnú produkciu a celkový nový zvuk speváčky. Stano Šimor je známy ako skladateľ a producent úspešných comebackových albumov Karla Gotta, Heleny Vondráčkovej a mnoho ďalších.

Mista momentálne pripravuje k novému albumu aj koncertné turné, na ktoré vyrazí v prvej polovici budúceho roku.Termíny uverejní už čoskoro na svojom Facebooku, kde tiež často pridáva zaujímavé úvahy a postrehy zo života.

To Top