Koncerty

Speváčka Natalie Imbruglia príde už v utorok do Trenčína!

Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zaspieva už v utorok 28. novembra v trenčianskom Piano Clube. Po druhýkrát budeme mať u nás možnosť zažiť koncert známej speváčky so sprievodnou skupinou.

Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky svetových hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle. Album sa objavil v predaji 25. novembra, čiže práve včera uplynulo dvadsať rokov od jeho vydania.

Piesne Natalie Imbruglia sú slovenskému publiku známe hlavne z médií. Stačí si spomenúť na množstvo vydarených hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež vydarené aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Jej zatiaľ jediný koncert na Slovensku sa uskutočnil v Bratislave pred dvanástimi rokmi. V utorok 28. novembra Natalie vystúpi so svojou skupinou v trenčianskom Piano Clube, v príjemnom priestore s kvalitnou akustikou, a odohrá svoj aktuálny koncertný program.

Vstupenky nájdete tu!

Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.

Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku. 

To Top