Koncerty

Speváčka Natalie Imbruglia príde už v utorok do Trenčína!

Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zaspieva už v utorok 28. novembra v trenčianskom Piano Clube. Po druhýkrát budeme mať u nás možnosť zažiť koncert známej speváčky so sprievodnou skupinou.


Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky svetových hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle. Album sa objavil v predaji 25. novembra, čiže práve včera uplynulo dvadsať rokov od jeho vydania.

Piesne Natalie Imbruglia sú slovenskému publiku známe hlavne z médií. Stačí si spomenúť na množstvo vydarených hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež vydarené aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Jej zatiaľ jediný koncert na Slovensku sa uskutočnil v Bratislave pred dvanástimi rokmi. V utorok 28. novembra Natalie vystúpi so svojou skupinou v trenčianskom Piano Clube, v príjemnom priestore s kvalitnou akustikou, a odohrá svoj aktuálny koncertný program.

Vstupenky nájdete tu!


Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.

Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku. 

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.