Zaujímavosti

Speváčka Nicky Mack predstavuje melancholickú novinku

Nicky Mack predstavuje prvý sólový singel s názvom Pray. Melancholická, no energická skladba pojednáva o pocitoch odlúčenia v časoch, keď nemôžeme byť so svojimi najbližšími.

Novinku Pray mladá speváčka napísala ešte so svojou bývalou torontskou kapelou Earthphonics. Na tvorbe textu sa podieľal gitarista Paul J Doron a o finálnu podobu skladby sa postaral producent Andre Mina. Pieseň Pray zabodovala aj v súťaži Talent na maXXimum rádia Európa 2, kde sa Nicky ako jedna z mála účastníkov prezentovala s vlastnou autorskou tvorbou.

Výhra v súťaži priniesla Nicky okrem iného aj exkluzívnu možnosť nahrať a produkovať niektorú z budúcich skladieb v štúdiu Creative Music House pod taktovkou hudobných producentov napríklad Emmy Drobnej.

Pray si každý môže vysvetliť po svojom, no pre mňa a Paula text piesne znamenal veľa. Obaja sme odišli od našich rodín ale stále sme vedeli, že aj napriek diaľke alebo chybám minulosti je život ľahší s vedomím, že niekde máme rodinu, ktorá za nami stojí. V ťažkých chvíľach odlúčenia sme si uvedomili, že to najcennejšie sú naši blízki, ktorí na nás myslia a modlia sa za nás,” prezrádza o motívoch skladby Nicky.

To Top