Zaujímavosti

Speváčka Patrícia prináša cover svetoznámej skladby Tichá noc!

Speváčka Patrícia, ktorú si pamätáte z jej prvého klipu k pesničke Ty alebo zo spoluprác s raperom Suverenom dnes prichádza s novým coverom k pravdepodobne najznámejšej vianočnej melódii”

“Tichá noc je svetoznáma skladba, preložená do niekoľko stoviek jazykov a nárečí a budúci rok dokonca oslávi krásne okrúhle výročie. Myslím si, že je to jedna z najkrajších vianočných melódí, ktorú pozná celý svet a práve to sa mi na nej páči. Akonáhle zaznejú prvé tóny, každý hneď vie, o akú skladbu sa jedná,” hovorí Patrícia.

Akustickú verziu Tichej noci naspievala Patrícia ešte pred dvoma rokmi, no nápad na klip vnikol až teraz. “Občas zvyknem na YouTube zverejňovať covery, ktoré si sama doma nahrávam, minulý rok sme dokonca spontánne nahrali niečo ako klip v štúdiu u kamaráta, no samozrejme nebolo to ono. A tak som si povedala, že by to tento rok pred Vianocami chcelo niečo krajšie, profesionálnejšie.” prezrádza detaily vzniku klipu.

“Predstava bola jasná. Krb, stromček, svetielka. V jednoduchosti je predsa krása. Natáčalo sa v priestoroch hotela Ring a kamery sa ujal šikovný Jakub Sipos.” dodáva Patrícia.

Na záver odkazuje už iba jedno: “Prajem Vám všetkým krásne a požehnané Vianoce v kruhu najbližších a do Nového roka prajem najmä veľa zdravia a aby sme k sebe boli po celý rok aspoň takí milí a srdeční ako počas týchto sviatkov.”

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.