Zaujímavosti

Speváčka Slávka Tkáčová predstavila videoklip k energickej novinke V nás

Talentovaná speváčka Slávka Tkáčová predstavila svoj druhý videoklip, ktorý natočila v Lisabone. Skladbou V nás speváčka reaguje na súčasnú svetovú krízu spojenú s koronavírusom.

Neprežívame najlepšie obdobie, to je pravda. No práve preto sa chcem spolu s fanúšikmi vrátiť späť do tých svetlejších dní. A to priamo do Lisabonu, kde vznikol tento jednoduchý klip,“ hovorí Slávka Tkáčová.

Temperamentná interpretka, ktorá pochádza z Bardejova, ho natočila mobilom a piesňou chce povzbudiť ľudí k hľadaniu radosti a pozitívnemu mysleniu bez ohľadu na skúšky, ktorým sme vystavení.

Nebojím sa povedať, že aj teraz môžeme byť šťastní! Stačí sa pre šťastie rozhodnúť a ak je a bolo v našom srdci naozaj, nie je závislé od okolností. Všetko je v nás!“ odkrýva podstatu textu. Ten síce napísala a hudbu k nemu zložila ešte vlani, ale v tomto období podľa nej naberá ešte hlbší význam.

Nový videoklip zachytáva autentické momenty trojmesačného pobytu Slávky v portugalskom Lisabone od januára do marca tohto roku, čím zdôrazňuje jej snahu zamerať sa na bežné každodenné ľudské radosti.

To Top