Zaujímavosti

Speváčka Tamara Kramar príchádza s novinkou Hey Pretty Girl

Druhý singel z kolaborácie Tamary Kramar a Olivera Fillnera prináša do nového roka novú energiu, komplexnejší zvuk a iné témy, čím predpovedá rôznorodosť pripravovaného debutového EP.

Hey Pretty Girl je jedna z prvých piesní, ktoré Tamara kedy napísala, no život dostala až po spojení síl s hudobným producentom Oliverom Fillnerom, ktorý má na svedomí celú inštrumentálnu zložku. V rámci už osvedčenej spolupráce, bicie nástroje a basgitaru nahral multi-inštrumentalista Adam Noška v štúdiu LVGNC. Výrazná basová linka a celkový „groove“ Oliverovho dema perfektne sadli k Tamarinmu mierne drzému textu vo forme konverzácie, ktorý nepriamo kritizuje dnešnú spoločnosť z pohľadu mladého dievčaťa.

O vizuál sa tentokrát postarala Natália Bečicová, ktorá vsadila na autentickosť a úprimnosť. Zostrih zákulisných záberov zo štúdia a skúšobne ponúka náhľad do procesu prípravy singlu Hey Pretty Girl a dáva divákom možnosť spoznať Tamaru a celý tím ešte bližšie. „Ja osobne veľmi rada pozerám videá tohto typu od iných umelcov, a tak dúfam, že sa vám to naše bude páčiť. S Natáliou máme pripravené ešte nadväzujúce video… máte sa na čo tešiť“, odkazuje Tamara.

To Top