Novinky zo sveta hudby

Speváčka YA-YA predstavuje svoju letnú novinku!

Predstavujeme Vám letnú hudobnú novinku skladbu WHY v podaní slovenskej speváčky, ktorá vystupuje pod menom YA-YA a talianskych producentov HouseDeliciouS. 

V týchto dňoch slovenská speváčka YA-YA predstavila svoju novinku „WHY“.  Je to príjemná skladba, na ktorej dlhšie pracovala spolu s talianskym projektom HouseDeliciouS. 

Ako speváčka napísala…: „Títo dvaja šikovní producenti a dj-i mi pripravili moju srdcovku podľa prianí a priznám sa, milo ma prekvapili samotnou produkciou, je tam všetko čo som chcela, čo som im opísala a pripravila, dokonca aj viac. Dali tej skladbe aj kúsok zo svojho talentu a výsledok stojí za to. TOP produkcia, skvelí ľudia, nový projekt, nový začiatok, čo viac si môžem priať. Zmena je život. Ďakujem všetkým za podporu.  Týmito slovami opísala speváčka svoje pocity k zahraničnej spolupráci. Slová k piesni napísal Jakub Murček.

K skladbe je aj príjemné sprievodné video natočené na krásnej pláži Es Trenc na Malorke, kde momentálne YA-YA pôsobí a kde odštartovala svoj nový hudobný projekt. 

Ako samotná speváčka napísala na svojej stránke, pripravuje nové skladby, svoj sólový album a veľa zahraničných spoluprác.

To Top