Zaujímavosti

Speváčka z Voice Česko Slovensko vydáva svoju pieseň Iný plán spolu s videoklipom

Speváčka z Voice Česko Slovensko vydáva svoju pieseň Iný plán spolu s videoklipom

Andreu Atyafiovú /20r/ si môžete pamätať z poslednej  série The Voice Česko Slovensko. Do svojho tímu si ju, vtedy vybral KALI. Z jej hlasu boli nadšení všetci porotcovia a predpovedalo sa, že to v súťaži dotiahne ďaleko. Žiaľ, osudným sa jej stalo vyraďovacie kolo K.O. v ktorom vypadla. 

Ako sa vraví,  koniec je novým začiatkom, tak ani  Andrea, ktorá vystupuje pod umeleckým menom TYA, nezaháľala a v týchto dňoch predstavuje svoj aktuálny singel INÝ PLÁN.

20 ročná sympatická Košičanka sa hudbe venuje od malička. Pred rokom sa spojila so známym hudobným producentom Pavlom Petríkom /vystupuje pod umeleckým menom Paul Project/ a začali tvoriť vlastné autorské piesne. TYA ma za sebou aj úspešne účinkovania v súťaži košický zlatý poklad, v ktorom postúpila minulý rok do finále a skončila tesne za stupňami víťazov.

Žiaden nováčik 

Andrea vystupuje pod umeleckým meno TYA od marca 2018. Za toto krátke obdobie stihla nahrať 3 single, natočiť 2 videoklipy. „Súťaž  The Voice Česko Slovensko som brala ako možnosť zviditeľnenia sa. Bola som neskutočné šťastná, keď sa v prvom kole otočili kouči, ale hlavne KALI, ktorého tvorbu zbožňujem. Vďaka šou som  mohla spoznať KALIHO osobne, čo považujem za najväčšie víťazstvo v tejto súťaži“ spomína Tya.

Partnerský trojuholník

Jej aktuálny singel Iný plán, ku ktorému zverejnila už aj videoklip, poukazuje na partnerský trojuholník. „Občas sa v živote stane, že aj na prvý pohľad fungujúce vzťahy majú v sebe trhliny. Je už potom na každom z nás, či ich  chceme a vieme spojiť alebo nie“ vysvetľuje TYA. V klipe si zahrala aj  hlavnú rolu spolu s nádejným mladým hercom Erikom Jasaňom. 

Autorom hudby a textu piesne je Pavol Petrik / Paul Project /, ktorý tentokrát sám aj  videoklip režíroval.  „Aďka /TYA/ dostala dar od boha, a to v podobe jej nádherného hlasu. Každým dňom pracujeme na tom aby dosiahla svoj sen a to je spievať pre ľudí  “ dodáva jej producent Pavol Petrik.

To Top