Novinky zo sveta hudby
žiadne hodnotenie

Spevák CHARLIE PUTH vydal album Voicenotes. Nájdete na ňom aj hity Attention a How Long!

Širšia verejnosť talentovaného hudobníka prvýkrát zaregistrovala ako jedného z protagonistov hitu See You Again. Pieseň, ktorú Puth napísal, uvádzala siedme pokračovanie série Rýchlo a zbesilo. Klip fungoval ako rozlúčenie s hercom Paulom Walkerom, ktorý v priebehu natáčania filmu tragicky zahynul, dodnes tento klip nazbieral viac než tri a pol miliardy zhliadnutí na YouTube.

Charlie Puth sa s pesníčkou hneď trikrát uchádzal o Grammy a aj keď mu víťazstvo v jednotlivých kategóriách utieklo, nominácia ho definitívne katapultovala medzi americkú hudobnú elitu. Nasledovali hity Marvin Gaye, We Don’t Talk Anymore a Dangerously, ktoré len potvrdili jeho pozíciu žiadaného speváka a uznávaného autora.

A že úspech nebol náhodný, dokázal  Charlie Puth prvými singlami nového projektu. Album Voicenotes predznamenali piesne Attention a How Long, s oboma sa dostal na vrcholy hitparád v mnohých krajinách sveta vrátane Slovenska. Všetky skladby z albumu si Charlie Puth napísal a produkoval sám, a v tomto ohľade by medzi mladými čistokrvnými popovými interprétmi hľadal veľmi ťažko konkurenta.  Najnovšie kolekciu Voicenotes propaguje singlom Done For Me, kde mu robí partnerku speváčka Kehlani.

Prehrať video

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top