Správy

Spevák Judas Priest’s Rob Halford vykopol fanúšikovi z ruky smartfón!

Na koncerte kapely Judas Priest’s v Rosemont sa odohral menší incident. Spevák kapely Rob Halford nevydržal natáčanie smartfónom a rozhodol sa konať!

Fanúšik pod pódiom natáčal práve speváka Roba Halforda a mal na smartfóne zapnuté aj svetlo. To podľa informácií Halforda naštvalo tak, že fanúšikovi smatfón vykopol. Ten letel o niekoľko radov ďalej…

Rob Halford následne na Twitteri komentoval tento smartfónový kop nasledovne: „Milujeme našich fanúšikov a môžu si nás natáčať a potom sledovať záznam radšej s telefónu ako naživo. Ak však fyzicky zasahujete do predstavenia metalového boha, teraz viete, čo sa stane… „

Judas Priest je anglická heavymetalová skupina založená v roku 1969 Birminghame. Prvý album Judas Priest s názvom Rocka Rolla vyšiel v roku 1974 a od doby vydania albumu Stained Class v roku 1978 sa skupina Judas Priest stále drží na metalovej špičke. V nasledujúcich rokoch Judas Priest nahrali mnoho ďalších albumov ako British SteelScreaming for Vengeance či Turbo.

Z niekoľko desiatok singlov vyniká napríklad Breaking the Law. Skupina zohrala významnú úlohu také v tom, že vytvorila typickú metalovú módu, Rob Halford prvýkrát predviedol kožené oblečenie, cvočky, pyramídy atď. Inšpiráciu hľadal v gay kluboch, čo bola reakcia na zvýšenie popularity punkovej módy a vzhľad glam rockových hudobníkov ako je napríklad skupina Kiss alebo Alice Cooper.

To Top