Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Spevák a ochranca prírody Thomas Puskailer pripravil pre fanúšikov unikátne ECO H2O TOUR!

Thomas Puskailer stíha naozaj všetko! Chystá nové pesničky, koncertuje so svojim Po Slovensk(i)y Tour a nezabúda ani na životné prostredie. Populárny spevák sa tentokrát rozhodol všetkým ukázať, ako šetriť vodou. Pre žiakov a študentov si pripravil unikátny eko-výchovný projekt ECO H2O TOUR, na ktoré si pozval kolegov Martina Madeja a Ondreja Antálka. Vydajte sa s Thomasom na cestu vody od prameňa k ústiu, spoznajte kolobeh vody a jej význam pre človeka. 

Zamysleli ste sa nad tým, čo sa deje po otočení vodovodným kohútikom? Pre každého z nás je úplne prirodzené, že z neho vytečie také množstvo pitnej vody, koľko potrebujeme. Odkiaľ voda pochádza, kam odteká, čo obsahuje a akým spôsobom ju my sami znečisťujeme, vám zosumarizije nový ekologický projekt Thomasa Puskailera ECO H20 TOUR, ktorý nemá na Slovensku obdobu.

“ECO H2O TOUR robíme v spoluprácí so Stromom Života a Modrej školy, čo je dlhodobý vzdelávací program Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Na turné predvedieme hodinový interaktívny program. Jeho súčasťou sú súťaže, kvíz, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu. Koncerty sa organizujú v spolupráci so školami. Stačí ak, nám na info@ecotour.sk  nahlásia, že majú záujem. Na záver deti vždy potešíme autogramiádou,” vysvetľuje Thomas Puskailer.

Reklama

Pre vždy usmiateho Thomasa nie je ekológia len póza, ale skutočný životný postoj. Podľa neho je možností ako žiť ekologicky naozaj veľa. V prvom rade treba chcieť a potom to už ide ľahko.

“Snažíme sa žiť ekologicky v každej oblasti. Zaberie nám to minimum času a máme lepší pocit nielen zo seba, ale aj z toho, že robíme niečo pre prírodu a pre ľudí, ktorí sem prídu po nás. Vyrobil som si vlastný paletový nábytok. Keď si umývam zuby, vypnem vodu. Auto máme hybrid s veľmi nízkou spotrebou, samozrejme triedime odpad. Staré oblečenie nevyhadzujeme. Nositeľné oblečenie venujeme na charitu, nenositeľné používame ako handry na umývanie čohokoľvek. Keď ideme do obchodu, nosíme si svoje vlastné textilné tašky a nekupujeme jednorázové igelitky…” sumarizuje Thomas.

Tento rok stihol Thomas Puskailer už 19 koncertov Po Slovensk(i)y Tour, s ktorým sa predstavil od Bratislavy až po Michalovce.

Reklama

“Dá sa to všetko stihnúť. Aj vďaka môjmu vynikajúcemu manažérovi, ktorý všetko riadi. Milujem svoje publikum a rád s ním komunikujem. Či už na koncertoch, online na sociálnych sieťach alebo ich stretnem na cestách. Vždy sa rád s nimi porozprávam a odfotím sa. Veľmi si vážim, že prídu na koncert. A po vystúpení mám vždy autogramiádu, som posledný, čo odchádza zo sály…” vysvetľuje šarmantný Thomas Puskailer.

Sympatický spevák však čoskoro svoje tempo zvoľní, pretože čaká prírastok do rodiny. Už teraz manželke Abbie pomáha s jej výtvarnými projektami.

Reklama

Tešíme sa na to každú sekundu a každý deň. Je to najväčší dar, aký nám život môže dať. Nemôžeme sa už dočkať, kedy budeme vidieť, držať a cítiť naše babätko. Je to zázrak a každý deň spoločne za to ďakujeme…” vyznal sa Thomas Puskialer.

Najbližšie sa na Thomasa Puskailera môžete tešiť na jeho ECO H2O TOUR, viac informácií nájdete na www.ecotour.sk.

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Štefan Štec a Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity  Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi...

Koncerty

Adam Ďurica v čase lockdownu všeličo pomenil. Postavil napríklad novú kapelu a tvoril. Z jeho aktuálneho singla Medzi nami je už rádiový hit a táto skladba, rovnako ako...