Spevák úvodnej znelky seriálu Pokémon sa zavrel do štúdia, aby ju po 20 rokoch oživil!

2
246
views

Anime seriál Pokémon sa začal vysielať 1. apríla 1997 v Japonsku a vytvoril celosvetový ošiaľ, ktorý sa začal opať v roku 2016 hrou Pokémon GO, ktorá vyšla pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android!

Na Slovensku sa seriál Pokémon začal vysielať až v roku 2001 a prvé 3 série odvysielala Slovenská televízia. V roku 2005 sa začal seriál vysielať odznova na TV JOJ a pribudla k nemu aj štvrtá séria. V Českej republike sa zo seriálu vysielali tiež len prvé štyri série na TV Nova.

Každý, kto tento seriál aspoň pár krát videl, si určite spomenie na úvodnú znelku, ktorú pôvodný spevák Jason Paige takmer po 20 rokoch oživil a naspieval v štúdiu v prítomnosti kamier. Pamätníkom seriálu Pokémon a novým fanúšikom hry Pokémon GO tak spevák priniesol jedinečnú možnosť nahliadnuť do štúdia a pozrieť sa ako vzniká legendárna skladba, ktorú poznajú milióny ľudí na svete.

  • Sasa Kosar

    toto kdyby točili bylo by to super jako pokemon v televizi 🙂 🙂

  • Jakub Vojta

    Tahle znělka byla vytvořena pouze pro ameriku a jiné země , zde je japonský originál .. který vůbec nezní jak tato znělka 🙂 😉 https://www.youtube.com/watch?v=z_ODqJwkXN4