Spoko z kapely Smola a hrušky hovorí: Na Podhájska Feste 2012 bola Paráda!

0
5
views

Letný hudobný festival na Podhájskej si od roku 2007 vďaka svojej jedinečnej atmosfére získal veľa stálych návštevníkov a rešpekt medzi účinkujúcimi. Počas minulých ročníkov vystúpili: IMT SMILE, Desmod, Inekafe, Peter Nagy, Tublatanka, Horkýže Slíže, Hex..
Na festivale dostávajú priestor aj začínajúce skupiny tým podporujeme aj slovenskú hudobnú scénu. Podhájska je vďaka svojmu termálnemu kúpalisku vyhľadávanou turistickou lokalitou, ktorú navštevujú najmä slovenský a český turisti. Podhájska Fest bude aj v tomto roku vrcholným podujatím kúpeľnej sezóny v Podhájskej a že festival pritiahne pozornosť aj návštevníkov zo širšieho okolia, ktorí spoja relax v termálnych liečivých kúpeľoch so špičkovým hudobno-zábavným podujatím, určeným pre mladých ľudí,  ako aj pre deti a ich rodičov.

Spoko spevák kapely Smola a hrušky nám povedal že na Podhájska Feste 2012 bola úplná paráda! Ľudia skákali a bavili sa spolu s kapelou. Poznamenal že organizácia bola zvládnutá na jednotku. Ľudí bolo viac než dosť ale bolo aj trošku blata. Spoko nám poskytol aj video a ukázal nám ako to vyzeralo na ich koncerte o 2:30 ráno keď hrali cover songu od Richarda Mullera Po schodoch!

Kapelu Smola a hrušky si môžete vychutnať na tomto videu:
Smola a Hrusky – Podhajska Fest 2012 – Po schodoch LIVE o 2:30 rano !!!