Stagg SEL-P90BK elektrická gitara typu Les Paul s typickými snímačmi p90

0

Pre všetkých milovníkov Rock and rollu prináša firma Stagg gitaru typu Les Paul s typickými snímačmi p90. Hľadajte u svojho obľúbeného predajcu hudobných nástrojov! A to všetko za skvelú cenu 152,90€!

Elektrická gitara typu LesPaul. Telo masív jelša, krk mahagón skrutkovaný s matným povrchom, hmatník palisander, 21 pražcov, snímače 2x P90 SC, ovládanie 1x Volume, 1x Tone, 3-polohový prepínač, kobylka a záves typu Tune-O-Matic, mechanika die-cast. Nultý pražec zn NuBone, značkové struny D’Addario EXP. Farba čierna.

O firme Stagg

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii.

Ponuka firmy Stagg je veľmi široká. Od klasických strunových nástrojov, gitár a basgitár, cez bicie nástroje a perkusie až po nástroje dychové, rôznu audiotechniku, gitarové a basgitarové aparatúry či efekty, káble, stojany, struny, ladičky, metronómy a obaly a mnoho ďalšieho rôznorodého príslušenstva.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.

ZDIEĽAŤ