Star Wars – Daisy Ridley vie, kto sú jej filmový rodičia!

0
80
views

Siedma epizóda kultového filmu Star Wars Sila sa prebúdza vyvolala v súvislosti s hlavnou dejovou líniou dve hlavné otázky. Kto sú rodičia Rey a kto je najvyšší vodca Snoke?

Na internete koluje mnoho teórií a špekulácií na tieto otázky, ale nikto zatiaľ netuší kde je pravda. Asi najpravdepodobnejšou odpoveďou je to, že Rey je dcéra Lukea Skywalkera, ktorého na konci filmu Star Wars Sila sa prebúdza našla. Toto vysvetlenie je však veľmi jednoduché a nie je to Abramsov štýl. Špekulovalo sa aj o tom, že Rey je vnučka Obi-Wana Kenobiho. V nedávnom rozhovore pre MTV však Daisy Ridley prezradila niečo, čo zrejme prezradiť nechcela.

“O rodičoch svojej postavy som sa dozvedela už pri natáčaní epizódy VII a nemyslím si, že je to moc dôležitá informácia. Rozhodne sa nestotožňujem so srandovnými teóriami fanúšikov, že mojou matkou je Jyn Erso z Rogue One. To, že je to beloška a má hnedé oči ako ja, ešte neznamená, že bude mojou matkou.”: povedala Daisy.

Daisy Ridley teda toho moc neprezradila, ale zároveň naznačila, že sa vôbec nemusí jednať o dôležitú postavu, ako si všetci fanúšikovia myslia. Každý čaká veľké odhalenie o pôvode Rey, ale nikdo si nedokáže pripustit, že môže byť dcérou “nikoho” a skrátka len ovládať silu. To isté platí aj pre Finna, o ktorom sa hovorí, že by mohol byť syn Landa Calrissiana alebo Macea Windua.