Viac...

Star Wars Epizóda VII: Všetko bude inak prezradil režisér Abrams!

Jeden z najočakávanejších filmov všetkých čias – siedmy diel Hviezdnych Vojen sa na plátna kín dostane v roku 2015 . Séria, ktorá odštartovala v roku 1977 a spôsobila revolúciu v poňatí sci-fi je zrejme najsledovanejším súčasne pripravovaným filmom a každý čriepok nových informácií je pozorne sledovaný. Pred niekoľkými dňami režisér JJ Abrams potešil fanúšikov a prezradil pár noviniek zo sveta ďalšieho pokračovania kultového filmu Star Wars.


Film režisér plánoval zamerať najmä na deti hlavných charakterov, Luka, Leii a Hana. Avšak nakoniec scenár prepísali natoľko, že dej sa  bude venovať v prvom rade starým známym charakterom, takže si ich obecenstvo a obrovské množstvo fanúšikov budú môcť užiť v celej ich “kráse”. Niektorí z pôvodných hercov už totižto prekročili 60 rokov.

Novinkou bude aj ďalšie hviezdne obsadenie Michael Fassbender, Hugo Weaving, ktorý si zahrá Imperial Commandera a tiež vychádzajúca hviezda Adam Driver.

Hľadá sa tiež krásna černoška či mulatka, medzi 20-30 rokmi, ktorá by si zahrala Obi-Wanovu dcéru, či skôr vnučku. Ak si teda práve ty oným stvorením, pošli Abramsovi poštového holuba so svojou fotkou a adresou.

Zaujímavosťou je že predstaviteľ Luka Skywalkera, Mark Hamill má 62 rokov, princezná Lea, Carrie Fisher má 57 rokov a neohrozený Han Solo, Harrison Ford má 71 rokov!

oldhope

Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!