Viac...

Star Wars Rise of Skywalker zodpovie všetky otázky, potvrdil to J.J. Abrams!

Dočkali sme sa! Názov a teaser nového Star Wars filmu je tu!

Pred pár dňami nás prekvapil nový trailer na Star Wars Rise of Skywalker, kde sme mohli vidieť Rey z dvojitým červeným svetelným mečom v tmavom oblečení. Vyzeralo to tak, že sa pridala na temnú stranu sily. Všetko však môže byť inak!

Na konferencii D23 sa redaktorom portálu Metro podarilo spraviť niekoľko zaujímavých rozhovor a jedným z nich je aj rozhovor s herečkou Daisy Ridley, ktorá v Star Wars stvárňuje postavu Rey a podarilo sa im odchytiť aj režiséra Star Wars Rise of Skywalker J.J. Abramsa.

Daisy Ridley prezradila, že koniec Star Wars Rise of Skywalker nebude taký kontroverzný ako to bolo pri finále Game of Thrones. Nový film predstavuje uzavretie kapitoly rodiny Skywalkerovcov a ukončí tak celú ságu, ktorá začala filmom Star Wars The Phantom Menace.

V najnovšej upútavke na Star Wars Rise of Skywalker je Rey vybavená dvojitým svetelným mečom, čo by mohlo znamenať, že sa pridala na temnú stranu sily. A čo na to povedala Daisy Ridley? “Úprimne sa mi to zdalo naozaj veľmi cool”, prezradila v rozhovore.

Redaktorom sa podarilo odchytiť aj režiséra J.J. Abramsa, ktorý im prezradil, že okrem rozuzlenia príbehu celého Star Wars sa môžeme tešiť aj na rozuzlenie mikro príbehov, ktoré sa formovali popri hlavnej dejovej línií. Premiéra Star Wars Rise of Skywalker bude už 19. decembra 2019 a my už sa nevieme dočkať!

Na internete sa pred pár dňami objavila aj zaujímavá teória o Rey, ktorú si môžete pozrieť nižšie. Čo na to hovoríte?

To Top