Viac...

Star Wars s živou hudbou byl dokonalým spojením filmového a hudebního umění!

Bratislavská INCHEBA EXPO zažila premiéru promítání filmu Star Wars Nová naděje s živým hudebním doprovodem v podání Pražské filharmonie. Sál se 8. října před 20:00 zaplnila fanoušky kultovní ságy Star Wars, kteří s napětím čekali na úvodní tóny hudby skladatele Johna Williamse!

První z filmů Star Wars má již 41 let a stal se kultem, ikonou a úplným průlomem v oblasti kinematografie. Postavy, příběh i zpracování filmu zásadně změnilo obecné vnímání a přistupování k filmu jako takovému. Důležitou součástí filmu se stala také nezapomenutelná a všeobecně známá hudba skladatele Johna Wiliamse.

Zážitek z filmu umocnilo 21-metrové plátno a zážitek z hudby zase 100-členný orchestr Pražské filharmonie. Je opravdu pěkné vidět jako 41 letý film stále baví lidi. V sále byla možnost vidět fanoušky od nejmenších až po dospělé lidi, kteří na filmu vyrůstali. Bylo vidět i různé Star Wars trička a dokonce účesy Princezny Leii.

Star Wars Nová naděje v doprovodu živé hudby byl opravdu velkolepý zážitek, který většinu z nás přenesl do dob, kdy jsme film viděli poprvé. Na další pokračování Star Wars se můžete těšit v Praze, Varšavě, Krakově a Budapešti.

Fantastická organizace JVS Group a filmové postavy Slovakia Outpost 501S Legion přinesli do Bratislavy zážitek, na jaký se nezapomíná! May the Force be with You! Zajímavé dárky z filmu Star Wars najdeš zde!

To Top