Zaujímavosti

Stávajú sa z rapperov rockeri?

Článok prečítate za: 1 min.

Bratislavskí chlapci zo skupiny Terapia, vydávajú už piaty klip z albumu #robímeART. Iný ako všetky ostatné, či už sa pozrieme na hudobnú produkciu, samotný text alebo videoklip. 

Jurgi a Bonus si posedeli na skupinovej terapii a vyspovedali sa zo svojich uzavretejších “JA”. A tak vznikla ďalšia skvelá vec spolu s vizuálom ako pocta Chesterovi Benningtonovi z Linkin Parku.

“Vec Uzavretý otvára úplne iné obzory. Generácia, ktorá vyrastala aj na rap rocku, tak ako my, to určite ocení a pochopí. Keď sme si vypočuli samotnú hudbu, vedeli sme, že ju určite chceme na album. Aj keď vieme, že tento štýl si možno mladšia generácia až tak nepôjde,” hovorí Jurgi. 

“Skladbe dáš určite lajk ak si milovníkom starej rockovej gitary a hudby na štýl Linkin Park,” dodáva Bonus.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Chlapci sa okrem hudobnej produkcie vyhrali aj s originálnym vizuálom. Práve na konci sa objavila jedna z posledných scén Chestera, pred tým ako odišiel…

Hlavná myšlienka piesne Uzavretý symbolizuje vnútorný svet, s ktorým určite každý z nás niekedy bojuje. Ak sa ti Uzavretý páči, určite ho podpor zdieľaním, lajkom, či komentárom.

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top