Zaujímavosti

Stevon vydáva debutový album spolu s ekologickým videoklipom

Slovenský producent elektro-dynamickej hudby (EDM) Stevon vydal svoj debutový album „REMEMBER“. Album predstavuje 12 songov. Majú futuristický charakter, čo sa odrazilo aj na videoklipoch. Stevon predstavil k albumu videoklip s ekologickou tématikou „I Can Feel.“

„Tvorba albumu mi trvala viac ako rok. Videoklipmi som sa snažil poukázať na témy, ktoré nie sú v rámci hudobnej produkcie bežné. Track „I Can Feel“ poukazuje na kontrasty dnešného sveta. Všetci s radosťou využívame plody modernej doby. Vidíme však aj temnú stránku tohto príbehu? “: vyjadril sa pre portál music ZONE Stevon.

Po minuloročnom výstrele v rámci klipu „Loyal“, kde sa lámali gitary, Stevona sranda stále neprešla. Pred nedávnom uverejnil videoklip „Primal Exit“, v ktorom ukázal komický zrod čiernej diery v našej slnečnej sústave. Na svete sa následne začali diať podivuhodné situácie. Aké? Pozrite sa sami.

CD „REMEMBER“  si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke Stevona www.stevon.sk. Krst CD je momentálne kvôli koronavírusu presunutý. Nový termín Stevon uverejní čoskoro na svojich oficiálnych stránkach.

To Top