Viac...

Stevon zakomponoval do dubstepu metalové prvky. Lámali sa aj gitary!

Stevon zakomponoval do dubstepu metalové prvky. Lámali sa aj gitary!

Košický producent a skladateľ elektro-dynamickej muziky prekvapuje svojich fanúšikov výhradne čerešničkami. Začiatkom roka vyšiel von s remakeom od Hanza Zimmera-Time, kde prepojil deep-house a orchester. V poslednom tracku „LOYAL“ už experimentoval oveľa viac.   

Hudbu som začal v posledných rokoch považovať za neprebádaný vesmír. Preto neodmietam žiaden hudobný žáner a ani nástroj. Ich kombináciu ponúkam poslucháčom nové hudobné poznanie,“ vysvetlil Stevon.

Čo sa týka tracku LOYAL, chcel som poriadny úlet! Mesiace som držal v hlave predstavu, že spravím videoklip o rebelovi „v hlavnej úlohe – sused,“ ktorý počúva v paneláku hudbu tak, ako by bol na festivale. Na základe toho som aj kombinoval drsnejšie hudobné žánre. Prepojenie dubstepu s metálom krásne precítili aj chlapci zo skupiny Skladka, ktorý v klipe účinkovali. Som rád že sa nikomu nič nestalo, nakoľko sme susedské vzťahy prehlbovali trocha emocionálnejšie. Nechýbalo veľa.“

Stevon vyšiel tohto roku s tromi videoklipmi. V marci to bol napríklad track “Take Me To The Stars” (feat. Ema Kovalčíková) natočaný v Londýne.

Budú v roku 2019 ešte nejaké novinky?

Nakoľko som fanúšik leta, tak určite spravím jednoduchý letný track. Momentálne sa chcem do hudby viac ponoriť a preskočiť hranice.  Novú tvorbu predstavím koncom roka – možno aj s prekvapením. Taktiež sa mi rysuje spolupráca s veľmi zaujímavou speváčkou.“

To Top