Koncerty

Strýko Baltazár vyrazí už onedlho na turné

Výpravný destský program Cesta na Severný pól, v ktorom sa predstaví obľúbený zabávač strýko Baltazár odštartuje svoje oficiálne turné už v decembri tohto roka. Tesne pred Vianocami tak budú môcť deti prežiť so strýkom a jeho kamarátmi dobrodružnú a zábavnú cestu. 

„Vždy ma bavila detská tvorba, tak to prišlo úplne prirodzene. Prvé CDčko vzniklo v roku 2005 a postupne sme vytvárali rôzne programy. Najúspešnejší bol zatiaľ program ‚Stavte sa, že príde kúzelník‘, s ktorým sme chodili po celom Slovensku,“ povedal strýko Baltazár a dodáva, že sa venuje už druhej generácii detí: „Teraz sa mi už stáva, že ma zastaví mamička s dieťaťom so slovami: ‚Ja som na vašom programe vyrastala.‘“

Strýka Baltazára nájdu deti aj na sociálnych sieťach (napr. Facebook). „Strýko, vy nemáte na YouTube žiaden kanál, žiadnu pesničku,“ povedal po vystúpení divák a to bol impulz na tvorbu a šírenie videoklipov. Jeden pridal strýko aj v tomto období – Počítame spolu. Je to skladba pre deti z materských škôl, ktorá ich ľahkou formou učí základné číslovky.

Jeseň bude pre strýka Baltazára znamenať veľa práce, už koncom septembra vychádza pre deti nové CDčko s rozprávkovými príbehmi prepojenými s pesničkami a v decembri turné. Predstavenie Cesta na Severný pól je príbeh eskimáckeho dievčaťa, ktorému na Severnom póle miznú rôzne predmety. „Deti aj rodičov čakajú rôzne zaujímavé postavy – Yeti, ktorý bude rapovať, snehuliak či sob,“ prezradil strýko Baltazár.

Vstupenky na podujatie sú k dispozícii v sieťach Predpredaj.sk, Ticketportal.sk  a priamo na mieste podujatia.

Turné Strýko Baltazár – Cesta na Severný pól

2018
24.11.  Nové Zámky, Dom kultúry
01.12.  Prešov, Kino Scala
03.12.  Trenčín, Kino Hviezda
05.12.  Liptovský Hrádok, Dom kultúry
06.12.  Michalovce, MsKS
07.12.  Košice, Aula SOŠ automobilová
08.12.  Košice, Aula SOŠ automobilová – VYPREDANÉ
09.12.  Košice, Aula SOŠ automobilová – VYPREDANÉ
12.12.  Banská Bystrica, Aula SZU

2019
03.02.  Senec, MsKS Senec Kinosála

FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top