Studium Instrumentów Etnicznych predstavujú nový album 3.5.7.

1
4
views

Studium Instrumentów Etnicznych je poľská skupina, ktorá vznikla 4. apríla 2012 a založil ju Piotr “Stiff” Stefański, ktorý zostal jej frontmanom. Táto inštrumentálna skupina sa skladá z niekoľkých ďalších členov rôznych vekových kategórií, ktorí vytvárajú hudbu s využitím etnických nástrojov z celého sveta! 

Studium Instrumentów Etnicznych pri svojej hudbe využíva najmä africké bubny, ktoré sú charekteristickým znakom tejto skupiny. Ich melódie sa približujú k folklóru więtokrzyskie hory, ale v nich počuť aj rôzne elektronické zvuky, flauty, trúbku a gitaru. Hudobný žáner, ktorým sa kapela označuje sa dá popísať ako psychofolk!

Koncerty SIE sú skôr ako divadelné predstavenia plné psychidelických výjavov, energie a niekedy divokej negativnej ale aj pozitívnej emócie. Studium Instrumentów Etnicznych si zahrali napríklad v Cross Culture Festival, Folk Off Tour, twice at famous Polish Radio 3rd Channel, alebo Fląder Festival.

Prvý album bol publikovaný v roku 2014 pod názvom Tu nie ma miejsca na starch v preklade Tu nie je miesto pre strach. Druhý album 3.5.7. kapela vydá už čoskoro a vy si môžete vypočuť exkluzívne ukážky priamo na stránkach MUSIC ZONE!

sie2

Viac informácií o Studium Instrumentów Etnicznych sa dozviete na Facebooku!