Štýlový a svieži darček pre všetkých audiofilov v podobe slúchadiel MAGNAT LZR 580!

0
37
views

Chcete aby boli Vaše slúchadlá štýlové a moderné, ale zároveň mali vynikajúci zvuk? Perfektné! Predstavujeme Vám presne to, čo potrebujete!

Reč je o slúchadlách Magnat LZR 580. Cool farby, mladistvý vzhľad, dynamický a silný zvuk. Celá séria vrátane vstupného modelu LZR, sa môže pochváliť najmodernejšou technológiou. Všetky produkty sa vyznačujú vybranými komponentami, optimálnym materiálom a perfektným štýlom.

LZR znamená viac dynamiky, viac sily, väčšiu živosť a samozrejme viac zvuku! Séria bola vyvinutá za použitia ultra-precíznej laserovej technológie pre transparentnú paletu zvuku a priestorovú dramatizáciu – pri akejkoľvek úrovni hlasitosti! Zažite „Laser Tech Driver“ – so sviežimi basovými líniami bez skreslenia a čistým, transparentným výškovým rozsahom. Proste typické pri LZR 580!

Štýlové a pohodlné: Ergonómia a pohodlnosť slúchadiel LZR sa stala prirodzene dokonalou. Pamäťová pena náušníkov zaručuje vynikajúce uchytenie na ušiach. Každý náušník padne ako uliaty. Ventilačný systém AirTec Vám umožní zachovať si chladnú hlavu vďaka svojmu priedušnému materiálu a nepatrným otvorom v náušníkoch.

Flexibilné, robustné a vysoko kvalitné: To je séria Magnat LZR 580. Farby a povrchové úpravy sú k dispozícii v troch rôznych štýloch – s mladým a sviežim vzhľadom. Použité plasty zaisťujú optimálnu pevnosť a odolnosť proti zlomeniu, zatiaľ čo patentovaný hlavový most a systém zavesenia zaručuje, že sadnú optimálne!

Dokonalosť v detaile: A čo slabé stránky? Pri sérii Magnat LZR 580 sme nenašli žiadne! Vysoký výkon je zabezpečený, a to až do technológie použitého kábla. Špeciálny dizajn a inovatívne opláštenie zabráni zamotaniu kábla. Je to priam neuveriteľné, ale LZR sú „nezamotateľné“! Prémiové technológie, pri ktorých je dôležité, aby bol zvukový signál prenášaný bezstratovým spôsobom – všetky vnútorné vodiče sú vyrobené z vysoko čistej OFC medi.

Štýlové slúchadlá Magnat LZR 580 môžete zakúpiť v internetovom obchode www.audio.sk